Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Deventer Schouwburg
Deventer
Het Musiater
Zevenaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Vestzaktheater
Son
van Beresteyn
Veendam
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
LantarenVenster
Rotterdam
Theater Ludens
Voorburg
C.C. De Kei
Reusel
Agnietenhof
Tiel
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
17:30
Jopenkerk
Haarlem
Kukeleku
Horst
21:00
De Flux
Zaandam
20:15
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Simplon
Groningen
Theater de Spiegel
Zwolle
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Agora Theater Druten
Druten
De Dialoog
Ermelo
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Munttheater
Weert
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Hof 88
Almelo
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Ludens
Voorburg
BREStheater
Brielle
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Podium Hoge Woerd
De Meern
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
Diligentia
Den Haag
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Figi Theater
Zeist
20:15
van Beresteyn
Veendam
De Kattendans
Bergeijk
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Meervaart
Amsterdam
Het Kielzog
Hoogezand
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Kulturhus
Borne
De Schattelijn
Geertruidenberg
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
van Beresteyn
Veendam
Beauforthuis
Austerlitz
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
vrijdag 06 oktober 2017
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Griffioen, Amstelveen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Deventer Schouwburg, Deventer
zaterdag 07 oktober 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Het Musiater, Zevenaar
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Vestzaktheater, Son
Eric van Sauers - De lief en leed tour
van Beresteyn, Veendam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jandino Asporaat / Murth Mossel - Bemm Comedy @ ICFR
LantarenVenster, Rotterdam
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater Ludens, Voorburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. De Kei, Reusel
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Agnietenhof, Tiel
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning te rijk
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ton Kas - Kakmaker
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Hengelo, Hengelo
zondag 08 oktober 2017
20:00
Chris Rock
Ziggo Dome, Amsterdam
17:30
Edson Da Graça / Martijn Oosterhuis
Jopenkerk, Haarlem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Kukeleku, Horst
21:00
Fabian Franciscus / Pepijn Schoneveld / Raoul Heertje - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
maandag 09 oktober 2017
20:15
Climate Comedy Night
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 10 oktober 2017
20:00
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Roy en Hedy Grünewald
Theater Zuidplein, Rotterdam
Zonder verdoving
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
woensdag 11 oktober 2017
Ali B - Koorts
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Comedy Night
Simplon, Groningen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Spiegel, Zwolle
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
De Harmonie, Leeuwarden
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Lievekamp, Oss
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Weijer, Boxmeer
20:15
Zonder verdoving
Theater de Speeldoos, Baarn
donderdag 12 oktober 2017
Ali B - Koorts
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
De Afterparty
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Wilminktheater, Enschede
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Agora Theater Druten, Druten
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Dialoog, Ermelo
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Munttheater, Weert
Jetty Mathurin - De Overdracht
Deventer Schouwburg, Deventer
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Hof 88, Almelo
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Walhalla, Rotterdam
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Veste, Delft
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Zonder verdoving
Theater de Speeldoos, Baarn
vrijdag 13 oktober 2017
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Winsinghhof, Roden
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Ludens, Voorburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
BREStheater, Brielle
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Venray, Venray
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podium Hoge Woerd, De Meern
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Marlon Kicken
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Piepschuim
De Maaspoort, Venlo
Sanne Wallis de Vries - Gut
Diligentia, Den Haag
Ton Kas - Kakmaker
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:00
Uit de hoge hoed improv comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Omval, Diemen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan de Schie, Schiedam
zaterdag 14 oktober 2017
Ali B - Koorts
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Orpheus, Apeldoorn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Figi Theater, Zeist
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
van Beresteyn, Veendam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kattendans, Bergeijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Meervaart, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Kielzog, Hoogezand
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
S.C.C. De Ruchte, Someren
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Bouwkunde, Deventer
Piepschuim
Theater Kulturhus, Borne
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Schattelijn, Geertruidenberg
Ton Kas - Kakmaker
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
zondag 15 oktober 2017
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 16 oktober 2017
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
James Veitch
Boom Chicago, Amsterdam
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Leidse Schouwburg, Leiden
Jetty Mathurin - De Overdracht
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 17 oktober 2017
Jetty Mathurin - De Overdracht
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Zonder verdoving
van Beresteyn, Veendam
woensdag 18 oktober 2017
Ali B - Koorts
Beauforthuis, Austerlitz
Daniël Arends - De Afterparty
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg de Lawei, Drachten