CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -236
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 27 mrt
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater Landgraaf
Landgraaf
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Dok6
Panningen
Dok6
Panningen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
za 28 mrt
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
MC Theater
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Chassé Theater
Breda
20:00
BREStheater
Brielle
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
1
20:15
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
De Reggehof
Goor
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
21:45
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
C.C. De Mol
Lier
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Koningshof
Maassluis
Spiegeltheater
Middelburg
20:00
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Theater de Schuur
Zevenbergen
zo 29 mrt
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
ma 30 mrt
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
1
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
1
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
RASA
Utrecht
di 31 mrt
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
1
2
20:00
Theater De Veste
Delft
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Martiniplaza
Groningen
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
1
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
wo 01 apr
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Crown theater
Aalsmeer
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Rietveld Theater
Delft
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Martiniplaza
Groningen
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Fulcotheater
IJsselstein
15:00
C.C. Myllesweerd
Mill
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Hofman Café
Utrecht

vrijdag 27 maart 2015

20:00
Urbanus Zelf! Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Frank van Pamelen - Complot J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:15
Eric Koller - blijft thuis! Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Anuar - Integer Theater Landgraaf, Landgraaf
20:30
Nico Dijkshoorn - VUIG De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - Carte Blanche Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2 Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:00
André Manuel - Het Geval Apart Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor Dok6, Panningen
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood Dok6, Panningen
Jasper van Kuijk - Schoon Schip Dok6, Panningen
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Jeffrey Spalburg Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Marc de Hond - Scherven brengen geluk De Speeldoos, Vught
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2 Dorpstheater Wormer, Wormer

zaterdag 28 maart 2015

20:00
Intgeniep - Op en haar Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Jetty Mathurin - #LOL MC Theater, Amsterdam
20:15
Sara Kroos | Van Jewelste Meervaart, Amsterdam
20:30
Droog Brood - Kissy Kissy Meervaart, Amsterdam
20:15
Ali B beken(d)t De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Reijn en Goed - The Friendshow Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - Carte Blanche Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht C.C. Den Herd, Bladel
Henry van Loon | Sluimer Chassé Theater, Breda
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde BREStheater, Brielle
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2 Theater Dakota, Den Haag
20:00
Johan Goossens - Daglicht Theater PePijn, Den Haag
20:15
Seppe Torremans / Thomas Smith / Soe Nsuki / Joost van Hyfte Diligentia, Den Haag
1
20:15
Rayen Panday - Vrijspraak C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood Agora Theater Druten, Druten
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Jan van Besouw, Goirle
20:00
André Manuel - Het Geval Apart De Reggehof, Goor
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2 Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
René van Meurs - Voor de Storm Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise) C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Nathalie Baartman - Louter Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud De Harmonie, Leeuwarden
21:45
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Oeloek - Prille Roest Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent C.C. De Mol, Lier
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Lach het weg Koningshof, Maassluis
Comedy Kitchen - Fresh Meat Spiegeltheater, Middelburg
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise) Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Marc de Hond - Scherven brengen geluk Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Theater Sneek, Sneek
20:00
Max van den Burg - Amok S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Schudden - Perrongeluk Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook De Maaspoort, Venlo
20:15
Eric Koller - blijft thuis! Het Musiater, Zevenaar
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig Theater de Schuur, Zevenbergen

zondag 29 maart 2015

20:30
Lach het weg Agora Theater Druten, Druten
20:00
Eric Koller - blijft thuis! C.C. 't Gasthoes, Horst
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2 Theater 't Onderdak, Sassenheim

maandag 30 maart 2015

Foto Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
1
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Schouwburg Het Park, Hoorn
1
20:00
Brigitte Kaandorp AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
De Partizanen - De Partizanen RASA, Utrecht

dinsdag 31 maart 2015

Foto Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
1
2
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Theater De Veste, Delft
20:30
Eric Koller - blijft thuis! Parktheater, Eindhoven
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen Theater Peeriscoop, Gorinchem
Foto Najib Amhali - I Am Hali
Najib Amhali - I Am Hali Martiniplaza, Groningen
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2 Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Schouwburg Het Park, Hoorn
1
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Theater De Lampegiet, Veenendaal

woensdag 01 april 2015

20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out) Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Lach het weg Crown theater, Aalsmeer
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak Schouwburg Almere, Almere
20:30
Askr Caminada / Hassan el Rahaui / Jasper Posson / MC WestSaid / Nick Posttheater, Arnhem
20:00
Urbanus Zelf! De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K Rietveld Theater, Delft
Hans Liberg - ATTACCA Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Nathalie Baartman - Louter Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Schudden - Perrongeluk Parktheater, Eindhoven
Foto Najib Amhali - I Am Hali
Najib Amhali - I Am Hali Martiniplaza, Groningen
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht C.C. Hasselt, Hasselt
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jasper van Kuijk - Schoon Schip Fulcotheater, IJsselstein
15:00
Voor De Prijzen en De Roem C.C. Myllesweerd, Mill
Anne Jan Toonstra - Oi Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Eric van Sauers - Ontroert De Muze, Noordwijk
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Arie Koomen / Roel C. Verburg / Silvester Zwaneveld Hofman Café, Utrecht
Pagina -236