Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agnietenhof
Tiel
Witte Theater
IJmuiden
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Flint
Amersfoort
Agnietenhof
Tiel
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater De Omval
Diemen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Goudse Schouwburg
Gouda
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Cardo
Groesbeek
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Almere
Almere
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Munttheater
Weert
20:15
Het Klooster
Woerden
De Skâns
Gorredijk
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posttheater
Arnhem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
De Speeldoos
Vught
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Chassé Theater
Breda
maandag 10 april 2017
Youp van 't Hek - Licht
Agnietenhof, Tiel
dinsdag 11 april 2017
Mike Boddé - De Geurige Man
Witte Theater, IJmuiden
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Parktheater, Eindhoven
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Flint, Amersfoort
Youp van 't Hek - Licht
Agnietenhof, Tiel
20:00
Ali B - Je Suis Ali
AFAS Circustheater, Scheveningen
woensdag 12 april 2017
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Harderwijk, Harderwijk
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Matroesjka - Brainwash
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Omval, Diemen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Venray, Venray
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
De Jong & Van Santen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - De Afterparty
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
George van Houts - Kom Plot
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Ali B - Je Suis Ali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jochen Otten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
René van Meurs - Even goede vrienden
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Cpunt Theater, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
ATLAS Theater, Emmen
donderdag 13 april 2017
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Storm, Winterswijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Kom, Nieuwegein
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Kolk, Assen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Cardo, Groesbeek
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Loes en die kleine / Micha Ghorghy
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Henry van Loon - Sleutelmoment
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
André Manuel - De Onzen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Venray, Venray
Kirsten van Teijn - Zalf
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Almere, Almere
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Posttheater, Arnhem
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Parktheater, Eindhoven
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Oude Luxor Theater, Rotterdam
René van Meurs - Even goede vrienden
Munttheater, Weert
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Het Klooster, Woerden
Matroesjka - Brainwash
De Skâns, Gorredijk
Micha Wertheim - Iemand Anders
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Cabarestafette
De Domijnen, Sittard
vrijdag 14 april 2017
Pieter Derks - Spot
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Marco Lopes - Saudade
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Spiegel, Zwolle
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Koornbeurs, Franeker
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Kolk, Assen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater aan de Schie, Schiedam
Daniël Arends - De Afterparty
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Het Park, Hoorn
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Micha Wertheim - Iemand Anders
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Posttheater, Arnhem
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical
Martiniplaza, Groningen
20:15
Karin Bloemen - Volle Bloei
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Speeldoos, Vught
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Maagd, Bergen op Zoom
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kattendans, Bergeijk
Kirsten van Teijn - Zalf
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Chassé Theater, Breda