Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
00:00
DNK
Assen
Diligentia
Den Haag
20:30
DeMess
Naarden
00:00
DeLaMar
Amsterdam
De Smeltkroes
Maarheeze
De Kunstgreep
Oostzaan
21:00
De Flux
Zaandam
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. Stroud
Putten
C.C. Den Herd
Bladel
00:00
C.C. De Kei
Reusel
BREStheater
Brielle
Bon theater
Medemblik
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Arto Theater
Schoonhoven
14:30
Theater De Kolk
Assen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Markant Uden
Uden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Simplon
Groningen
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Markant Uden
Uden
Fulcotheater
IJsselstein
Diligentia
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Agora Theater Druten
Druten
Zaantheater
Zaandam
Werftheater
Utrecht
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Spant!
Bussum
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
zaterdag 13 oktober 2018
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Gashouder, Dedemsvaart
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
DNK, Assen
Yentl en de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
DeMess, Naarden
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
De Smeltkroes, Maarheeze
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
De Kunstgreep, Oostzaan
21:00
Keihard Lachen met Anuar / Edson Da Graça / Samir Fighil
De Flux, Zaandam
20:15
Salaheddine - De Marokkaan en de media
Cultura, Ede
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Chassé Theater, Breda
20:15
Purper - Purper's Passie
C.C. Stroud, Putten
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. Den Herd, Bladel
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Kei, Reusel
René van Meurs - Ik beloof niks
BREStheater, Brielle
Martijn Koning - Koning van de dieren
Bon theater, Medemblik
Howard Komproe - Live on stage
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
Arto Theater, Schoonhoven
zondag 14 oktober 2018
14:30
Purper - Purper's Passie
Theater De Kolk, Assen
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 15 oktober 2018
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 16 oktober 2018
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Zaantheater, Zaandam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lievekamp, Oss
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater Bouwkunde, Deventer
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Powervrouwen - Guilty Pleasures
Markant Uden, Uden
Alex Ploeg Ultimatum
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
woensdag 17 oktober 2018
Claudia de Breij - Nu
Zaantheater, Zaandam
Kiki Schippers - Waar
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kirsten van Teijn - Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Stoep, Spijkenisse
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lievekamp, Oss
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Koornbeurs, Franeker
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Kom, Nieuwegein
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Bussel, Oosterhout
Jan Beuving - Rotatie
Theater Bouwkunde, Deventer
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Aan de Slinger, Houten
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Comedy Night: Kees van Amstel / Kristel Zweers / Wouter Meijs / Wouter
Simplon, Groningen
00:00
Sounds Niets te verliezen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Yentl en de Boer - Magie
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
ScherMUTSeling - De Banditaas
Markant Uden, Uden
Arie & Silvester - Wie?!
Fulcotheater, IJsselstein
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Purper - Purper's Passie
De Meenthe, Steenwijk
Alex Ploeg Ultimatum
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Cultura, Ede
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agora Theater Druten, Druten
donderdag 18 oktober 2018
Claudia de Breij - Nu
Zaantheater, Zaandam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Werftheater, Utrecht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Hof 88, Almelo
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Storm, Winterswijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Speeldoos, Baarn
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Omval, Diemen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Leest, Waalwijk
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater aan de Schie, Schiedam
Hadewych Minis - Minis Plus
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Spant!, Bussum
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Venray, Venray
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Almere, Almere
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Purper - Purper's Passie
Parktheater, Eindhoven
20:00
De Cabaretpoel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Howard Komproe - Live on stage
Meervaart, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Veur Theater, Leidschendam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Deventer Schouwburg, Deventer