Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Chassé Theater
Breda
Orpheus
Apeldoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Maaspoort
Venlo
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Domijnen
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Zinin
Nijverdal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Koningshof
Maassluis
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Vorstin
Hilversum
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Stenge
Heinkenszand
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Willem
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater PePijn
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Spiegel
Zwolle
Het Klooster
Woerden
00:00
Munttheater
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Willem
Papendrecht
C.C. Palethe
Overpelt
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Cacaofabriek
Helmond
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Eendracht
Gemert
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:15
Diligentia
Den Haag
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
Kennemer Theater
Beverwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Orpheus
Apeldoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Hof 88
Almelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C Warenar
Wassenaar
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
De Maaspoort
Venlo
woensdag 15 mei 2019
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Wilminktheater, Enschede
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater PePijn, Den Haag
Tineke Schouten - Highlights
Chassé Theater, Breda
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Orpheus, Apeldoorn
Dolf Jansen - Bijna
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
donderdag 16 mei 2019
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Maaspoort, Venlo
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Agnietenhof, Tiel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Domijnen, Sittard
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Schie, Schiedam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen - Bijna
Theater Zinin, Nijverdal
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Koningshof, Maassluis
Henry van Loon - Onze Henry
De Harmonie, Leeuwarden
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater 't Speelhuis, Helmond
Javier Guzman - Guzmán
De Stenge, Heinkenszand
20:00
Roué Verveer - Heppie De Peppie (reprise)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Arie & Silvester - Wie?!
Goudse Schouwburg, Gouda
Nathalie Baartman - Breek
De Kleine Willem, Enschede
De Partizanen - Het leven an sich
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg de Lawei, Drachten
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater PePijn, Den Haag
Rayen Panday - Fenomeen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
Thomas Acda - Motel
Theater De Veste, Delft
Tineke Schouten - Highlights
Chassé Theater, Breda
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Kennemer Theater, Beverwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Meervaart, Amsterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Griffioen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Kaj Gorgels
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Claudia de Breij - Nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
vrijdag 17 mei 2019
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Spiegel, Zwolle
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Het Klooster, Woerden
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Munttheater, Weert
Kommil Foo - Oogst
Junushoff Theater, Wageningen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Venray, Venray
20:30
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Markant Uden, Uden
20:00
Victor Luis van Es
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Zuidplein, Rotterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
MK de Manvan
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Thomas Acda - Motel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thijs Kemperink - Bonje
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Willem, Papendrecht
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Palethe, Overpelt
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Lievekamp, Oss
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Patrick Laureij
Theater Kerkrade, Kerkrade
Karin Bloemen - Souvenirs
Fulcotheater, IJsselstein
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Comedy Fabriek - Stand Up Comedy In Cacaofabriek
Cacaofabriek, Helmond
Rayen Panday - Fenomeen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Henry van Loon - Onze Henry
De Eendracht, Gemert
Louise Korthals - Alles is er
Parktheater, Eindhoven
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultura, Ede
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg de Lawei, Drachten
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
De Partizanen - Het leven an sich
Colosseum Dokkum, Dokkum
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
18:00
Véronique Gallo
Koninklijk Circus, Brussel
Arie & Silvester - Wie?!
Kennemer Theater, Beverwijk
Alex Ploeg Ultimatum
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Speeldoos, Baarn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Orpheus, Apeldoorn
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Backstage Comedytour
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Hof 88, Almelo
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo
Claudia de Breij - Nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 18 mei 2019
Louise Korthals - Alles is er
C.C Warenar, Wassenaar
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Patrick Laureij
De Maaspoort, Venlo