Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Agnietenhof
Tiel
20:30
Hofman
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Maaspoort
Venlo
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Willem
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Stenge
Heinkenszand
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Vorstin
Hilversum
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Koningshof
Maassluis
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
De Domijnen
Sittard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
De Maagd
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Diligentia
Den Haag
Colosseum Dokkum
Dokkum
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Cultura
Ede
Parktheater
Eindhoven
De Eendracht
Gemert
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cacaofabriek
Helmond
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Lievekamp
Oss
C.C. Palethe
Overpelt
Theater De Willem
Papendrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Markant Uden
Uden
Schouwburg Venray
Venray
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Munttheater
Weert
Het Klooster
Woerden
Theater de Spiegel
Zwolle
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
woensdag 15 mei 2019
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Patrick Laureij
Agnietenhof, Tiel
20:30
Bas Birker / Dave Felida / MC WestSaid / Wouter Monden
Hofman, Utrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Onder Vrouwen
De Maaspoort, Venlo
De Partizanen - Het leven an sich
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Storm, Winterswijk
Henry van Loon - Onze Henry
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 16 mei 2019
Claudia de Breij - Nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Kaj Gorgels
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Meervaart, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Speeldoos, Baarn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Kennemer Theater, Beverwijk
Tineke Schouten - Highlights
Chassé Theater, Breda
Thomas Acda - Motel
Theater De Veste, Delft
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater PePijn, Den Haag
Rayen Panday - Fenomeen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg de Lawei, Drachten
De Partizanen - Het leven an sich
Parktheater, Eindhoven
Nathalie Baartman - Breek
De Kleine Willem, Enschede
Arie & Silvester - Wie?!
Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Roué Verveer - Heppie De Peppie (reprise)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Javier Guzman - Guzmán
De Stenge, Heinkenszand
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater 't Speelhuis, Helmond
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Henry van Loon - Onze Henry
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Koningshof, Maassluis
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dolf Jansen - Bijna
Theater Zinin, Nijverdal
Patrick Laureij
Theater de Purmaryn, Purmerend
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Schie, Schiedam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Domijnen, Sittard
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Agnietenhof, Tiel
20:00
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Maaspoort, Venlo
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 17 mei 2019
Claudia de Breij - Nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Hof 88, Almelo
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Backstage Comedytour
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Speeldoos, Baarn
Alex Ploeg Ultimatum
De Maagd, Bergen op Zoom
Arie & Silvester - Wie?!
Kennemer Theater, Beverwijk
18:00
Véronique Gallo
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
De Partizanen - Het leven an sich
Colosseum Dokkum, Dokkum
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultura, Ede
Louise Korthals - Alles is er
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry
De Eendracht, Gemert
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rayen Panday - Fenomeen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Comedy Fabriek - Stand Up Comedy In Cacaofabriek
Cacaofabriek, Helmond
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Karin Bloemen - Souvenirs
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Patrick Laureij
Theater Kerkrade, Kerkrade
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Lievekamp, Oss
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Palethe, Overpelt
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Willem, Papendrecht
Thomas Acda - Motel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thijs Kemperink - Bonje
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
MK de Manvan
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Zuidplein, Rotterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Victor Luis van Es
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Markant Uden, Uden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Venray, Venray
Kommil Foo - Oogst
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Munttheater, Weert
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Het Klooster, Woerden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 18 mei 2019
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Flint, Amersfoort