CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -237
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 13 nov
Theater 't Pand
Gorinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
De Schattelijn
Geertruidenberg
Podium Hoge Woerd
De Meern
Goudse Schouwburg
Gouda
De Horst
Venhorst
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Dakota
Den Haag
De Weijer
Boxmeer
Theater De Willem
Papendrecht
1
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater De Klinker
Winschoten
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Koningshof
Maassluis
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
za 14 nov
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
1
Theater Kees
Huissen
Fulcotheater
IJsselstein
Agnietenhof
Tiel
Hof in Salland
Raalte
1
Diligentia
Den Haag
Dorpshuis Renesse
Renesse
G.C. De Markthallen
Herk-De-Stad
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Lindenberg Theater
Nijmegen
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater `t Spieker
Eibergen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Bellevue
Amsterdam
19:30
Lichtfabriek
Haarlem
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Reehorst
Ede
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater De Molen
Beuningen
zo 15 nov
15:00
De KultuurKlup
Elst
15:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
19:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
ma 16 nov
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
di 17 nov
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Griffioen
Amstelveen
Het Musiater
Zevenaar
De Kattendans
Bergeijk
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
wo 18 nov
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Harderwijk
Harderwijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
Het Musiater
Zevenaar
1
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Het Klooster
Woerden
Podium Reimerswaal
Rilland
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Posttheater
Arnhem
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Martiniplaza
Groningen
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
do 19 nov
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
De Stenge
Heinkenszand
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Klooster
Woerden
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Dakota
Den Haag
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam

vrijdag 13 november 2015

Soundos - Geboren met ervaring Theater 't Pand, Gorinchem
Rayen Panday - Vrijspraak Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Speelman & Speelman - Lach het weg Goudse Schouwburg, Gouda
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels De Schattelijn, Geertruidenberg
Hans Aarsman - Zelf weten Podium Hoge Woerd, De Meern
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Goudse Schouwburg, Gouda
Mark van de Veerdonk - TOF De Horst, Venhorst
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater Aan de Slinger, Houten
Najib Amhali - I Amhali Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ali B - Je Suis Ali Theater de Speeldoos, Baarn
Omar Ahaddaf - Grenzeloos Theater Dakota, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind De Weijer, Boxmeer
Foto Dolf Jansen - Hardverwarmend
Dolf Jansen - Hardverwarmend Theater De Willem, Papendrecht
1
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Schouwburg Venray, Venray
20:00
Huub Stapel - MV² Theater De Klinker, Winschoten
20:00
Daniël Arends Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Figi Theater, Zeist
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Koningshof, Maassluis
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 BREStheater, Brielle
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon Werftheater, Utrecht
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater Bellevue, Amsterdam

zaterdag 14 november 2015

Foto Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
1
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen Theater Kees, Huissen
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Fulcotheater, IJsselstein
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Agnietenhof, Tiel
Foto Martijn Koning - Koning van de Lach
Martijn Koning - Koning van de Lach Hof in Salland, Raalte
1
De Partizanen - De Partizanen Diligentia, Den Haag
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Dorpshuis Renesse, Renesse
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde G.C. De Markthallen, Herk-De-Stad
Kasper van Kooten Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Rayen Panday - Vrijspraak Lindenberg Theater, Nijmegen
Mark van de Veerdonk - TOF Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater Aan de Slinger, Houten
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Theater PePijn, Den Haag
Najib Amhali - I Amhali Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ali B - Je Suis Ali Theater `t Spieker, Eibergen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Theater De Lievekamp, Oss
Lebbis - De Paardenpoetser Theater Bellevue, Amsterdam
19:30
Adam Fields / Jim Speelmans / Reinier Meijer / Wilko Terwijn Lichtfabriek, Haarlem
Kommil Foo - Schoft Posttheater, Arnhem
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Schouwburg Lochem, Lochem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater Ludens, Voorburg
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor Theater Sneek, Sneek
20:15
Johan Goossens - Daglicht Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Huub Stapel - MV² Theater De Veste, Delft
20:15
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar De Reehorst, Ede
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels Spant!, Bussum
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon Werftheater, Utrecht
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater De Molen, Beuningen

zondag 15 november 2015

15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 De KultuurKlup, Elst
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
19:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2 C.C. 't Gasthoes, Horst

maandag 16 november 2015

20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Goudse Schouwburg, Gouda

dinsdag 17 november 2015

Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater de Spiegel, Zwolle
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook Theater de Griffioen, Amstelveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles Het Musiater, Zevenaar
Ali B - Je Suis Ali De Kattendans, Bergeijk
Lebbis - De Paardenpoetser Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Javier Guzman Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theaters Tilburg, Tilburg

woensdag 18 november 2015

Ton Kas - JABROER Theater de Kampanje, Den Helder
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook Schouwburg De Kring, Roosendaal
De Partizanen - De Partizanen Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Cabarestafette Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kasper van Kooten Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Kommil Foo - Schoft Lindenberg Theater, Nijmegen
Rayen Panday - Vrijspraak Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Cabaretteketet Theater Harderwijk, Harderwijk
Foto Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
Ashton Brothers - Enfants Terribles Het Musiater, Zevenaar
1
Najib Amhali - I Amhali Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ali B - Je Suis Ali Het Klooster, Woerden
Lenette van Dongen - Tegenwind Podium Reimerswaal, Rilland
Lebbis - De Paardenpoetser Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Posttheater, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater De Omval, Diemen
20:00
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Theater Geert Teis, Stadskanaal
Foto Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Martiniplaza, Groningen
20:15
Huub Stapel - MV² Munttheater, Weert
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen

donderdag 19 november 2015

Ton Kas - JABROER Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Partizanen - De Partizanen Theater de Schalm, Veldhoven
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 De Stenge, Heinkenszand
Kasper van Kooten Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kommil Foo - Schoft Het Klooster, Woerden
Niet Schieten! - Kusje erop Theater de Speeldoos, Baarn
Deng Boy - Platzak Theater Dakota, Den Haag
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pagina -237