CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -237
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 29 jan
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Meervaart
Amsterdam
vr 30 jan
De Nieuwe Kolk
Assen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Bibelot
Dordrecht
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
C.C. Palethe
Overpelt
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater Grenedeer
Gronsveld
20:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Podium heino
Heino
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
za 31 jan
De Reggehof
Goor
De Kattendans
Bergeijk
1
Posttheater
Arnhem
1
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Boodschap
Rijen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
BaronTheater
Opende
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Bon theater
Medemblik
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Klein Theater
Dinxperlo
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Gigant
Apeldoorn
zo 01 feb
14:30
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:00
Agora Theater Druten
Druten
ma 02 feb
14:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
RASA
Utrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
di 03 feb
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam

donderdag 29 januari 2015

20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Niet Schieten! - Vrouwen Willen Maar Één Ding Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out) De Maaspoort, Venlo
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Nathalie Baartman - Louter Meervaart, Amsterdam

vrijdag 30 januari 2015

Henry van Loon | Sluimer De Nieuwe Kolk, Assen
Hans Liberg - ATTACCA Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniël Arends - Carte Blanche Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jan Jaap van der Wal - Dystopia Bibelot, Dordrecht
20:00
Comedyhuis Comedynight Iduna, Drachten
20:00
Schudden - Perrongeluk Theater de Mythe, Goes
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen! Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers C.C. Palethe, Overpelt
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out) DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen Theater Sneek, Sneek
20:00
De Partizanen - De Partizanen Flint, Amersfoort
20:00
Frank van Pamelen - Complot Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
André Manuel - Het Geval Apart TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag! Ledeltheater, Oostburg
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Agnietenhof, Tiel
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise) TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Max van den Burg - Amok Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Wilminktheater, Enschede
20:00
Anuar - Integer Theater De Omval, Diemen
20:00
Oeloek - Prille Roest Theater Grenedeer, Gronsveld
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid De Poorterij, Zaltbommel
20:15
André Manuel Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Mark van de Veerdonk De Weijer, Boxmeer
20:15
Jan Rot - Kampvuur Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Sara Kroos | Van Jewelste Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Figi Theater, Zeist
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Musis, Arnhem
20:15
Eric Koller - blijft thuis! Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Lenette van Dongen - Roedel De Muze, Noordwijk
20:15
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst! Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars Podium heino, Heino
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

zaterdag 31 januari 2015

Henry van Loon | Sluimer De Reggehof, Goor
Foto Daniël Arends - Carte Blanche
Daniël Arends - Carte Blanche De Kattendans, Bergeijk
1
Foto Schudden - Perrongeluk
Schudden - Perrongeluk Posttheater, Arnhem
1
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen! Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino! Theater De Veste, Delft
20:00
René van Meurs - Voor de Storm Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag! Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde De Meenthe, Steenwijk
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise) Theater Hof 88, Almelo
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Brokstukken - Heavy Balls De Boodschap, Rijen
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Nathalie Baartman - Louter De Meerpaal, Dronten
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Wilminktheater, Enschede
20:00
Oeloek - Prille Roest Zaantheater, Zaandam
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K Papenstraattheater, Zwolle
20:15
Sara Kroos | Van Jewelste Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
André Manuel - Het Geval Apart Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Eric Koller - blijft thuis! Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Diligentia, Den Haag
20:15
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out) Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Jan J. Pieterse, Gerard van Maasakkers e.a. | Club Sandwich Brabant Meervaart, Amsterdam
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Max van den Burg - Amok BaronTheater, Opende
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Schouwburg Almere, Almere
20:15
Voor De Prijzen en De Roem Singer Theater, Laren
20:15
Niet Schieten! - Vrouwen Willen Maar Één Ding Bon theater, Medemblik
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel Klein Theater, Dinxperlo
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers Agora Theater Druten, Druten
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten Theater De Omval, Diemen
20:30
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars Theater de Stoep, Spijkenisse
Jan Jaap van der Wal - Dystopia Gigant, Apeldoorn

zondag 01 februari 2015

14:30
Ali B beken(d)t Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:00
Frank van Pamelen - Complot Agora Theater Druten, Druten

maandag 02 februari 2015

14:00
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst! Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Wilminktheater, Enschede
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K RASA, Utrecht
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Leidse Schouwburg, Leiden

dinsdag 03 februari 2015

20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (premiere) Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Wilminktheater, Enschede
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg! Theater Bellevue, Amsterdam
Pagina -237