Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Meervaart
Amsterdam
Luctor et Emergo
Rilland
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
De Kargadoor
Utrecht
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Het Trefpunt
Warmond
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Theater Posa
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Het Evertshuis
Bodegraven
Gouverneurstheater
Heusden
Deventer Schouwburg
Deventer
Bon theater
Medemblik
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Singer Theater
Laren
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Hof 88
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Het Klooster
Woerden
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:15
Cultureel Centrum De Wis
Loosbroek
20:15
Cultura
Ede
Chassé Theater
Breda
Wilminktheater
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bouwkunde
Deventer
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Deventer Schouwburg
Deventer
Chassé Theater
Breda
20:15
Vestzaktheater
Son
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
van Beresteyn
Veendam
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
C.C. De Kei
Reusel
Agnietenhof
Tiel
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Kukeleku
Horst
17:30
Jopenkerk
Haarlem
21:00
De Flux
Zaandam
20:15
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
woensdag 27 september 2017
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Zonder verdoving
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Meervaart, Amsterdam
donderdag 28 september 2017
20:15
Zonder verdoving
Theater Zinin, Nijverdal
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater De Leest, Waalwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Luctor et Emergo, Rilland
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Danibal
De Kargadoor, Utrecht
vrijdag 29 september 2017
Martijn Koning - Koning te rijk
Werftheater, Utrecht
20:30
Piepschuim
Theater de Schalm, Veldhoven
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Omval, Diemen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater De Leest, Waalwijk
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Chris Rock
Sportpaleis, Antwerpen
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Lindenberg Theater, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Zonder verdoving
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Chassé Theater, Breda
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Myllesweerd, Mill
20:00
Jetty Mathurin - De Overdracht
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
zaterdag 30 september 2017
Martijn Koning - Koning te rijk
Werftheater, Utrecht
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater Posa, Lelystad
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ton Kas - Kakmaker
Posttheater, Arnhem
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Evertshuis, Bodegraven
Piepschuim
Gouverneurstheater, Heusden
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Deventer Schouwburg, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Bon theater, Medemblik
Jetty Mathurin - De Overdracht
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Arto Theater, Schoonhoven
zondag 01 oktober 2017
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater Dakota, Den Haag
dinsdag 03 oktober 2017
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:15
Zonder verdoving
De Muze, Noordwijk
woensdag 04 oktober 2017
20:00
Javier Guzman - Ga-bie-jer
Theater Zuidplein, Rotterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Walhalla, Rotterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Kampanje, Den Helder
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Zonder verdoving
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Singer Theater, Laren
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Lochem, Lochem
donderdag 05 oktober 2017
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Hof 88, Almelo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Zonder verdoving
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Junushoff Theater, Wageningen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Klooster, Woerden
20:30
Piepschuim
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston We Have
Gigant, Apeldoorn
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum De Wis, Loosbroek
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cultura, Ede
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Chassé Theater, Breda
vrijdag 06 oktober 2017
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Wilminktheater, Enschede
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Griffioen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Bouwkunde, Deventer
Martijn Koning - Koning te rijk
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Deventer Schouwburg, Deventer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
zaterdag 07 oktober 2017
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Vestzaktheater, Son
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Eric van Sauers - De lief en leed tour
van Beresteyn, Veendam
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Griffioen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Bouwkunde, Deventer
Ton Kas - Kakmaker
Theater aan de Schie, Schiedam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jandino Asporaat / Murth Mossel - Bemm Comedy @ ICFR
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning te rijk
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. De Kei, Reusel
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Agnietenhof, Tiel
zondag 08 oktober 2017
20:00
Chris Rock
Ziggo Dome, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Kukeleku, Horst
17:30
Edson Da Graça / Martijn Oosterhuis
Jopenkerk, Haarlem
21:00
Fabian Franciscus / Pepijn Schoneveld / Raoul Heertje - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
maandag 09 oktober 2017
20:15
Climate Comedy Night
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 10 oktober 2017
20:00
Roy en Hedy Grünewald
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Zonder verdoving
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
woensdag 11 oktober 2017
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Walhalla, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Zonder verdoving
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Lievekamp, Oss