Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Mythe
Goes
Theater De Molen
Beuningen
Theater de Kimme
Zuidlaren
Theater de Kimme
Zuidlaren
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Markant Uden
Uden
Markant Uden
Uden
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Maaspoort
Venlo
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Bon theater
Medemblik
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Druten
Druten
14:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Markant Uden
Uden
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Harderwijk
Harderwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Posttheater
Arnhem
Munttheater
Weert
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Agnietenhof
Tiel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Scheldetheater
Terneuzen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Musis
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
vrijdag 15 april 2016
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zaterdag 16 april 2016
Sara Kroos - Doorgefokt
Zaantheater, Zaandam
20:00
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Nina June - In your face
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Mythe, Goes
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater De Molen, Beuningen
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater de Kimme, Zuidlaren
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Kimme, Zuidlaren
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Steven Goegebeur - De geknipte man
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Schouwburg Lochem, Lochem
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Intouchables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Markant Uden, Uden
Kirsten van Teijn - Heilloos
Markant Uden, Uden
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
André Manuel
Kulturhus Holten, Holten
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Kennemer Theater, Beverwijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Flint, Amersfoort
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor zichzelf
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Deventer Schouwburg, Deventer
Kommil Foo - Schoft
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Meenthe, Steenwijk
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Maaspoort, Venlo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Maagd, Bergen op Zoom
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Johan Goossens - Daglicht
De Domijnen, Sittard
De Partizanen - De Partizanen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Cameretten Finalistentournee
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Appels met Peren
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Kasper van Kooten
Bon theater, Medemblik
Ali B - Je Suis Ali
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Nathalie Baartman - Louter
Agora Theater Druten, Druten
zondag 17 april 2016
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Hans Teeuwen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
14:00
Intouchables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Markant Uden, Uden
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Agora Theater Druten, Druten
dinsdag 19 april 2016
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Harderwijk, Harderwijk
Hans Teeuwen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sara Kroos - Doorgefokt
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Intouchables
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 20 april 2016
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Willem, Papendrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Bussel, Oosterhout
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Scheldetheater, Terneuzen
Soundos - Geboren met ervaring
Posttheater, Arnhem
Kommil Foo - Schoft
Munttheater, Weert
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Intouchables
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Daniël Arends
De Meenthe, Steenwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Agnietenhof, Tiel
donderdag 21 april 2016
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Theater Het Klokhuis, Antwerpen
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - Carte Blanche
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kommil Foo - Schoft
Scheldetheater, Terneuzen
Johan Goossens - Daglicht
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Thomas Smith
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Daniël Arends
Musis, Arnhem
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Meervaart, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Markant Uden, Uden
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Leidse Schouwburg, Leiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag