CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -23
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 28 nov
De Kattendans
Bergeijk
Singer Theater
Laren
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
14:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
wo 29 nov
De Kleine Komedie
Amsterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Aan de Slinger
Houten
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Singer Theater
Laren
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Maaspoort
Venlo
Markant Uden
Uden
Theater de Kom
Nieuwegein
Capitole
Gent
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
1
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Café de Cactus
Hengelo
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cultura
Ede
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Beneluxtheater
Berlicum
do 30 nov
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Zinin
Nijverdal
Den heuvel
Alphen
De Maagd
Bergen op Zoom
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Liefde
Haarlem
Theater De Leest
Waalwijk
C.C Warenar
Wassenaar
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Storm
Winterswijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
DNK
Assen
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater De Veste
Delft
Capitole
Gent
C.C. De Borre
Bierbeek
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
GC 't Heilaar
Beerse
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Junushoff Theater
Wageningen

dinsdag 28 november 2023

Pieter Derks - Ja, Leuk De Kattendans, Bergeijk
Jochem Myjer - Net alsof Singer Theater, Laren
Najib Amhali - 30 jaar on stage KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
14:00
Ricky Risolles - Dat heeft zo’n Indo tòg niet nodig… TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Lebbis en Jansen - SUBLIEM (Oudejaars 2023) Parktheater, Eindhoven
20:00
Arjen Lubach | Try Out Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Alex Klaasen - No Ponies Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
N00b - n00b speelt n00b 30CC/Schouwburg, Leuven
20:15
Bossen - Van De Makers Van Stefano Keizers Flint, Amersfoort
20:15
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Margôt Ros - Brabantse nachten zijn lang Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Peter Heerschop / Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren Theater De Veste, Delft

woensdag 29 november 2023

Micha Wertheim - Micha Wertheim voor twaalven De Kleine Komedie, Amsterdam
Christel de Laat - En door?! S.C.C. De Ruchte, Someren
Kirsten van Teijn - JALOEZIE IS EEN BITCH Theater PePijn, Den Haag
Martijn Crins - Mesthoop Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jan Beuving - Resumé 1 Theater Aan de Slinger, Houten
Martijn Koning - Appeltjes schillen De Meenthe, Steenwijk
Pieter Derks - Ja, Leuk Theater de Speeldoos, Baarn
Patrick Nederkoorn / Sjoerd Groeskamp - Overvloed Schouwburg de Lawei, Drachten
Yentl En De Boer - Modderkruipers Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Claudia de Breij - Wat Als Schouwburg Ogterop, Meppel
Jochem Myjer - Net alsof Singer Theater, Laren
Ronald Goedemondt - Met knielende knikjes Theater de Koornbeurs, Franeker
Henry van Loon - Jannie the show dog De Maaspoort, Venlo
Jasper van der Veen - Niet gehinderd door enige kennis Markant Uden, Uden
Chris Verlaan - De Kringloper Theater de Kom, Nieuwegein
Lieven Scheire - Artificiële Intelligentie Capitole, Gent
Najib Amhali - 30 jaar on stage KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kees van Amstel - Vluchtweg altijd vrijhouden Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Lebbis en Jansen - SUBLIEM (Oudejaars 2023) Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Foto Arjen Lubach | Try Out
Arjen Lubach | Try Out Schouwburg Hengelo, Hengelo
1
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit Wilminktheater, Enschede
20:00
André Manuel - De zieke geest Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Peter Heerschop / Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Wilko Terwijn Roast Het Jaar! Café de Cactus, Hengelo
20:15
Alex Klaasen - No Ponies De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Fabian Franciscus - Lekker gezellig! Cultura, Ede
20:15
Tjitske Reidinga - Portret Het Musiater, Zevenaar
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2023 Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Bossen - Van De Makers Van Stefano Keizers Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Kasper van der Laan - Warm Diligentia, Den Haag
20:15
Ton Kas - (Alvast een) vrolijke kerst Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Stefan Hendrikx - Who's the man Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Boban Benjamin Braspenning - Boompje Beestje Het Klooster, Woerden
20:15
Andries Tunru - Marmer Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Meester Mark - De grappigste taalfoutjes uit de klas Munttheater, Weert
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
Joosen en de Jager - Aanklonteren Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Blauwe Vinkjes - Disclaimer Beneluxtheater, Berlicum

donderdag 30 november 2023

Micha Wertheim - Micha Wertheim voor twaalven De Kleine Komedie, Amsterdam
Kirsten van Teijn - JALOEZIE IS EEN BITCH Posttheater, Arnhem
Jan Beuving - Resumé 1 Schouwburg Amphion, Doetinchem
Janneke de Bijl - Doet u ook mensen? Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Joost Oomen - Alle dichters hebben gouden helikopters Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Eva Hoeke / Marcel van Roosmalen - Zandweg 17, Wormer Parktheater, Eindhoven
Rosa Da Silva - A Vida Rosa Orpheus, Apeldoorn
Ruud Smulders - Rudiversum Theater de Stoep, Spijkenisse
Jawad Es Soufi - Harira Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Koning - Appeltjes schillen Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pieter Derks - Ja, Leuk Theater Zinin, Nijverdal
Pieter Verelst - Ten Aarzel Den heuvel, Alphen
Ronald Snijders - Een Avond Met Mij De Maagd, Bergen op Zoom
Anne Neuteboom - Effe Niet Met Je Mening Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Peter Pannekoek - Dna Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Claudia de Breij - Wat Als Schouwburg Ogterop, Meppel
Valentina Tóth - Wildbloei Theater de Liefde, Haarlem
Henry van Loon - Jannie the show dog Theater De Leest, Waalwijk
Rayen Panday - Karma C.C Warenar, Wassenaar
Jasper van der Veen - Niet gehinderd door enige kennis Kennemer Theater, Beverwijk
Kim Schuddeboom - Ongeschreven Theater De Leest, Waalwijk
Rob Scheepers - Zet af Theater De Storm, Winterswijk
Maartje & Kine - Sneeuwbeesten C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Fuad Hassen - Vogelvrij DNK, Assen
Grof geschud - Kroost Het Evertshuis, Bodegraven
Comedytunes - Comedy Night Theater De Veste, Delft
Lieven Scheire - Artificiële Intelligentie Capitole, Gent
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over C.C. De Borre, Bierbeek
Roué Verveer - Gewoon Roué Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Michael van Peel - Welcome to the rebellion GC 't Heilaar, Beerse
20:00
Rundfunk - Schau Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Stefan Hendrikx - Who's the man Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Alex Klaasen - No Ponies Theater Sneek, Sneek
20:15
Tjitske Reidinga - Portret De Muze, Noordwijk
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Merijn Scholten - Team solo Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Kasper van der Laan - Warm Diligentia, Den Haag
20:15
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit De Maaspoort, Venlo
20:15
Ton Kas - (Alvast een) vrolijke kerst Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 De Molenberg, Delfzijl
20:15
Margôt Ros - Brabantse nachten zijn lang Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Boban Benjamin Braspenning - Boompje Beestje De Meenthe, Steenwijk
20:30
Comedycloud TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Blauwe Vinkjes - Disclaimer Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
N00b - n00b speelt n00b Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2023 KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang Posttheater, Arnhem
20:30
André Manuel - De zieke geest Junushoff Theater, Wageningen
Pagina -23