Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Kleine Willem
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Lochem
Lochem
Singer Theater
Laren
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Mimik
Deventer
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater PePijn
Den Haag
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Hof 88
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Meenthe
Steenwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
BREStheater
Brielle
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Capitole
Gent
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
19:15
Agnietenhof
Tiel
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:15
Agnietenhof
Tiel
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Storm
Winterswijk
De Poorterij
Zaltbommel
De hoogte
Winsum
Lindenberg Theater
Nijmegen
Deventer Schouwburg
Deventer
Meervaart
Amsterdam
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
G.C. Tentakel
Zonhoven
19:15
Agnietenhof
Tiel
20:00
MECC
Maastricht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
De Klif
Nijmegen
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Spant!
Bussum
dinsdag 08 februari 2022
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Meervaart, Amsterdam
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 09 februari 2022
Christel de Laat - Hoe dan?!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jan Beuving - Restante
De Kleine Willem, Enschede
Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - SNAK
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Lochem, Lochem
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Singer Theater, Laren
Pieter Derks - Uit het niets
Theater De Lievekamp, Oss
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:00
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Mouna Laroussi - Fatima
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater Sneek, Sneek
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
De Weijer, Boxmeer
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
De Muze, Noordwijk
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Lebbis - De Ziel
Diligentia, Den Haag
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
De Maaspoort, Venlo
20:15
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Andries Tunru - In Theorie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
René van Meurs - 2636
Mimik, Deventer
20:30
André Manuel - Sneu
Theater de Kom, Nieuwegein
donderdag 10 februari 2022
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Theater PePijn, Den Haag
Christel de Laat - Hoe dan?!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater Hof 88, Almelo
Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Meenthe, Steenwijk
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
BREStheater, Brielle
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Singer Theater, Laren
Pieter Derks - Uit het niets
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is
Capitole, Gent
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Agnietenhof, Tiel
19:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
HAN Campustheater, Nijmegen
20:00
Jandino - Opgefokt
Martiniplaza, Groningen
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
René van Meurs - 2636
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
André Manuel - Sneu
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Arie Koomen - BOE!
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Veste, Delft
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Lebbis - De Ziel
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
De Maaspoort, Venlo
20:30
Andries Tunru - In Theorie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Parktheater, Eindhoven
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool Enschede, Enschede
21:00
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Theater Bellevue, Amsterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Agnietenhof, Tiel
vrijdag 11 februari 2022
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Theater de Spiegel, Zwolle
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater De Storm, Winterswijk
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Poorterij, Zaltbommel
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
De hoogte, Winsum
Martijn Crins - Mesthoop
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Deventer Schouwburg, Deventer
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Meervaart, Amsterdam
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Singer Theater, Laren
Pieter Derks - Uit het niets
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
G.C. Tentakel, Zonhoven
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Agnietenhof, Tiel
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
MECC, Maastricht
20:00
LOS - Lusten en Lasten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Klif, Nijmegen
20:00
Rayen Panday - Focus
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Anuar - Eerlijk
Cultura, Ede
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Beth & Flo - Niet wat je denkt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
De Meerpaal, Dronten
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Spant!, Bussum