CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -239
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 17 jan
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Metropool Enschede (voormalig Atak)
Enschede
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Diligentia
Den Haag
1
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
PopEi
Eindhoven
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
zo 18 jan
14:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Jansstheater
Lochem
20:15
`t Patronaat
Mierlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
ma 19 jan
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
di 20 jan
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
wo 21 jan
RASA
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Omval
Diemen
1
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:15
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Schavuit
Zeist
do 22 jan
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Bouwkunde
Deventer
Luxor Live
Arnhem
1
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Cultuurschuur
Monster
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen

zaterdag 17 januari 2015

20:00
André Manuel - Het Geval Apart Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Intgeniep - Op en haar Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag! Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht Chassé Theater, Breda
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy Posttheater, Arnhem
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Vrouwen willen maar 1 ding Wilminktheater, Enschede
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Nathalie Baartman - Louter Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Op Sterk Water - Improvisatietheater De Weijer, Boxmeer
20:00
Niet Schieten! - Vrouwen Willen Maar Één Ding Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Jan Jaap van der Wal Metropool Enschede (voormalig Atak), Enschede
20:15
Mich Walschaerts - Duizend man sterk Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out) Theater de Hofnar, Valkenswaard
Foto Kasper van Kooten - Karakters
Kasper van Kooten - Karakters Diligentia, Den Haag
1
20:15
Eric Koller - blijft thuis! Flint, Amersfoort
20:15
Lenette van Dongen - Roedel Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Pieter Derks - Zo Goed Als Nieuw De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Martijn Oosterhuis PopEi, Eindhoven
20:30
Pepijn Schoneveld - Meneer Jongetje Werftheater, Utrecht
20:30
Jan Rot - Kampvuur Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Zaantheater, Zaandam
20:30
Max van den Burg - Amok Chassé Theater, Breda
20:30
Sjaak Bral - Lik Op Stuk (reprise) Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp

zondag 18 januari 2015

14:15
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst! Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Ellen Dikker - Groene Vingers (try-out) Jansstheater, Lochem
20:15
Jasper van Kuijk - Schoon Schip `t Patronaat, Mierlo
20:15
Kasper van Kooten - Karakters De Kleine Komedie, Amsterdam

maandag 19 januari 2015

20:00
Lenette van Dongen - Roedel Oude Luxor Theater, Rotterdam
Foto Najib Amhali - I Am Hali
Najib Amhali - I Am Hali Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten RASA, Utrecht
20:30
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen Parktheater, Eindhoven

dinsdag 20 januari 2015

20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino! Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Lenette van Dongen - Roedel Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Urbanus Zelf! Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Foto Najib Amhali - I Am Hali
Najib Amhali - I Am Hali Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
20:00
Ali B beken(d)t Agnietenhof, Tiel
20:15
Sara Kroos | Van Jewelste Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen Parktheater, Eindhoven
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst! Deventer Schouwburg, Deventer

woensdag 21 januari 2015

Henry van Loon | Sluimer RASA, Utrecht
Hans Liberg - ATTACCA Theater De Leest, Waalwijk
Foto Daniël Arends - Carte Blanche
Daniël Arends - Carte Blanche Theater De Omval, Diemen
1
20:00
Schudden - Perrongeluk Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen! Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
René van Meurs - Voor de Storm Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Talk Of The Town Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Sara Kroos | Van Jewelste Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy Kantine Walhalla, Rotterdam
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Ali B beken(d)t Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
André Manuel - Het Geval Apart De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out) Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst! Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Comedy Inc. De Schavuit, Zeist

donderdag 22 januari 2015

Hans Liberg - ATTACCA Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Daniël Arends - Carte Blanche Theater Bouwkunde, Deventer
Foto Jan Jaap van der Wal - Dystopia
Jan Jaap van der Wal - Dystopia Luxor Live, Arnhem
1
20:00
Schudden - Perrongeluk Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Munttheater, Weert
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe (try-out) Cultuurschuur, Monster
20:00
De Partizanen - De Partizanen De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
René van Meurs - Voor de Storm Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 Theater De Veste, Delft
20:00
André Manuel - Het Geval Apart Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Theater de Mythe, Goes
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg! Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Jennifer Evenhuis - Gul (try-out) Theater PePijn, Den Haag
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise) Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy De Meerpaal, Dronten
20:00
Brokstukken - Heavy Balls Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nathalie Baartman - Louter Schouwburg Almere, Almere
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Op Sterk Water - Improvisatietheater Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Niet Schieten! - Vrouwen Willen Maar Één Ding Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Pagina -239