Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Meervaart
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Maaspoort
Venlo
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Flint
Amersfoort
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Nieuwe Kolk
Assen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Kleine Willem
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Luctor et Emergo
Rilland
Scheldetheater
Terneuzen
17:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater de Bussel
Oosterhout
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Chassé Theater
Breda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Chassé Theater
Breda
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
07:30
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Flint
Amersfoort
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Odeon
Zwolle
Wilminktheater
Enschede
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Schuur
Haarlem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Leidse Schouwburg
Leiden
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Veste
Delft
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Chassé Theater
Breda
Flint
Amersfoort
Deventer Schouwburg
Deventer
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Singer Theater
Laren
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Musis
Arnhem
donderdag 02 mei 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Junushoff Theater, Wageningen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Veste, Delft
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater De Willem, Papendrecht
Patrick Laureij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Fulcotheater, IJsselstein
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kiki Schippers - Waar
Theater de Schalm, Veldhoven
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schouwburg Venray, Venray
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Karin Bloemen - Souvenirs
Parktheater, Eindhoven
20:15
Javier Guzman - Guzmán - Premiere
Diligentia, Den Haag
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Hoge Woerd, De Meern
Freek de Jonge - De Suppoost
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
De Bourgondische Belgen IV
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Maaspoort, Venlo
20:30
Comedyclub
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Parktheater, Eindhoven
vrijdag 03 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Flint, Amersfoort
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Venray, Venray
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Schalm, Veldhoven
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Spiegel, Zwolle
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Veste, Delft
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Stoep, Spijkenisse
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Nieuwe Kolk, Assen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Patrick Laureij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Nathalie Baartman - Breek
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Kleine Willem, Enschede
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Luctor et Emergo, Rilland
Kommil Foo - Oogst
Scheldetheater, Terneuzen
17:00
Klap Op De Maand
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Leidse Schouwburg, Leiden
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Javier Guzman - Guzmán
S.C.C. De Ruchte, Someren
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Bussel, Oosterhout
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Aan de Slinger, Houten
Freek de Jonge - De Suppoost
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Emilio Guzman - Kom dan!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
De Partizanen - Het leven an sich
Chassé Theater, Breda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Chassé Theater, Breda
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 04 mei 2019
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Thomas Smith - De jaren van verstand
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Hofnar, Valkenswaard
maandag 06 mei 2019
20:15
Victor Luis Van Es - Stille Strijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
07:30
Start-Up Comedy met Jim Speelmans en ontbijt
Diligentia, Den Haag
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Beatrix Theater, Utrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Leidse Schouwburg, Leiden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Flint, Amersfoort
20:00
Ali B. - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 07 mei 2019
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater aan de Schie, Schiedam
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Odeon, Zwolle
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Wilminktheater, Enschede
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schuur, Haarlem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Leidse Schouwburg, Leiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Veste, Delft
woensdag 08 mei 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Chassé Theater, Breda
Tineke Schouten - Highlights
Flint, Amersfoort
Thomas Acda - Motel
Deventer Schouwburg, Deventer
Theo Nijland - En de rest is onzin
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
Singer Theater, Laren
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Musis, Arnhem