CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -240
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 14 jan
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Musis
Arnhem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
1
20:30
Posttheater
Arnhem
do 15 jan
Theaters Tilburg
Tilburg
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Rotown
Rotterdam
20:00
Cultura
Ede
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Flint
Amersfoort
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 16 jan
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
S.C.C. De Enck
Oirschot
1
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Agnietenhof
Tiel
1
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
1
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
21:00
Gryphus
Vierlingsbeek
21:00
Patronaat
Haarlem
za 17 jan
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten

woensdag 14 januari 2015

20:00
Urbanus Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen! Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Lenette van Dongen - Roedel Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Ali B beken(d)t Musis, Arnhem
20:15
Pieter Derks - Zo Goed Als Nieuw De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Javier Guzman
Javier Guzman Diligentia, Den Haag
1
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen Posttheater, Arnhem

donderdag 15 januari 2015

Henry van Loon | Sluimer Theaters Tilburg, Tilburg
Hans Liberg - ATTACCA Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jan Jaap van der Wal - Dystopia Rotown, Rotterdam
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Cultura, Ede
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Theater De Veste, Delft
20:00
De Partizanen - De Partizanen Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Parktheater, Eindhoven
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
André Manuel - Het Geval Apart Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag! Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy Theater Hof 88, Almelo
20:00
Nathalie Baartman - Louter Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
Niet Schieten! - Vrouwen Willen Maar Één Ding De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Carolien Borgers ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen! Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out) Hoftheater, Raalte
20:15
Cabarestafette Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht Diligentia, Den Haag
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen Het Klooster, Nuenen
20:15
Ali B beken(d)t Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Pieter Derks - Zo Goed Als Nieuw De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Kasper van Kooten - Karakters Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out) Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst! Flint, Amersfoort
Comedy Inc. Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
20:30
Margriet Bolding Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 16 januari 2015

Henry van Loon | Sluimer Theater de Blauwe Kei, Veghel
Hans Liberg - ATTACCA Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Daniël Arends - Carte Blanche Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Schudden - Perrongeluk Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen! Orpheus, Apeldoorn
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Agora Theater Druten, Druten
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor Luctor et Emergo, Rilland
Foto Marco Roelofs - Ramkoers
Marco Roelofs - Ramkoers S.C.C. De Enck, Oirschot
1
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen Figi Theater, Zeist
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe (try-out) Theater De Omval, Diemen
20:00
De Partizanen - De Partizanen Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 Diligentia, Den Haag
20:00
André Manuel - Het Geval Apart Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Eric Koller - blijft thuis! Schouwburg Venray, Venray
20:00
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel De Molenberg, Delfzijl
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy Spant!, Bussum
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Schouwburg Het Park, Hoorn
Foto Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Agnietenhof, Tiel
1
20:00
Niet Schieten! - Vrouwen Willen Maar Één Ding Het Postkantoor, Bovenkarspel
Foto Brigitte Kaandorp
Brigitte Kaandorp Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
1
20:00
Op Sterk Water - Improvisatietheater C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Raf Walschaerts - Jongen toch Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out) Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Kasper van Kooten - Karakters Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Madelijne Kool Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Lenette van Dongen - Roedel Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst! C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Pieter Derks - Zo Goed Als Nieuw De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Meneer Jongetje Werftheater, Utrecht
20:30
Jan Rot - Kampvuur Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk De Speeldoos, Vught
20:30
Max van den Burg - Amok Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden De Maaspoort, Venlo
20:30
Voor De Prijzen en De Roem Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
21:00
Ellen Dikker - Groene Vingers (try-out) Gryphus, Vierlingsbeek
21:00
Jan Jaap van der Wal - Dystopia Patronaat, Haarlem

zaterdag 17 januari 2015

Hans Liberg - ATTACCA Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Daniël Arends - Carte Blanche Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Schudden - Perrongeluk Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen! Orpheus, Apeldoorn
20:00
Eric van Sauers - Ontroert De Kattendans, Bergeijk
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen Theater de Mythe, Goes
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino! Theater Sneek, Sneek
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
René van Meurs - Voor de Storm BREStheater, Brielle
20:00
Jasper van Kuijk - Schoon Schip De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Sara Kroos | Van Jewelste De Meenthe, Steenwijk
20:00
Madelijne Kool - Kool aan de Gang Singer Theater, Laren
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
André Manuel - Het Geval Apart Schouwburg de Lawei, Drachten
Pagina -240