CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -240
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 08 mrt
Theater Bellevue
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Zaantheater
Zaandam
do 09 mrt
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Klinker
Winschoten
Theater Sneek
Sneek
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Hulst Cultureel
Hulst
Theater De Leest
Waalwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Willem
Enschede
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater De Veste
Delft
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
1
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
vr 10 mrt
Kennemer Theater
Beverwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Kulturhus Holten
Holten
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Het Kielzog
Hoogezand
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
De Smeltkroes
Maarheeze
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Kampanje
Den Helder
Perron-3
Rosmalen
Theater Bellevue
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
C.C. De Werft
Geel
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
za 11 mrt
Posttheater
Arnhem
Theater de Hofnar
Valkenswaard

woensdag 08 maart 2017

Cameretten - Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Junushoff Theater, Wageningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Pieter Derks - Spot Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Ali B - Je Suis Ali Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Watskeburt?! - de musical Zaantheater, Zaandam

donderdag 09 maart 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië De Harmonie, Leeuwarden
Kirsten van Teijn - Zalf Schouwburg Amphion, Doetinchem
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater Aan de Slinger, Houten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater De Klinker, Winschoten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater Sneek, Sneek
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
André Manuel - De Onzen De Kleine Komedie, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash Hulst Cultureel, Hulst
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater De Leest, Waalwijk
Kommil Foo - Schoft Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Henry van Loon - Sleutelmoment De Kleine Willem, Enschede
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Karin Bloemen - Volle Bloei Theater De Veste, Delft
Ashton Brothers - Enfants Terribles DeLaMar, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Cameretten - Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Schouwburg Cuijk, Cuijk
1
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Eva Crutzen - Spiritus Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Pieter Derks - Spot ATLAS Theater, Emmen
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles Theater Hof 88, Almelo
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Theater De Willem, Papendrecht
20:15
George van Houts - Kom Plot De Meenthe, Steenwijk
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Simone van Klaveren Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Ali B - Je Suis Ali Diligentia, Den Haag
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Ledeltheater, Oostburg
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Munttheater, Weert
20:15
Watskeburt?! - de musical Markant Uden, Uden
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus Witte Theater, IJmuiden
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool Theater PePijn, Den Haag

vrijdag 10 maart 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Kennemer Theater, Beverwijk
Kirsten van Teijn - Zalf Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jochen Otten Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Theater de Schalm, Veldhoven
René van Meurs - Even goede vrienden Kulturhus Holten, Holten
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater de Voorveghter, Hardenberg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Het Kielzog, Hoogezand
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
André Manuel - De Onzen De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater De Leest, Waalwijk
Kommil Foo - Schoft De Smeltkroes, Maarheeze
Henry van Loon - Sleutelmoment Theater de Griffioen, Amstelveen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Karin Bloemen - Volle Bloei Schouwburg Het Park, Hoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater aan de Schie, Schiedam
Daniël Arends - De Afterparty Theater de Kampanje, Den Helder
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Perron-3, Rosmalen
Cameretten - Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Spot Oude Luxor Theater, Rotterdam
Watskeburt?! - de musical ATLAS Theater, Emmen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Sanne Wallis de Vries - Gut Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
William Boeva - Reset C.C. De Werft, Geel
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt De Reggehof, Goor
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Rietveld Theater, Delft
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Mini & Maxi Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Posttheater, Arnhem
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Appels met Peren - Niet kiezen, maar delen Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Ali B - Je Suis Ali Diligentia, Den Haag
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Meervaart, Amsterdam
20:30
George van Houts - Kom Plot De Kattendans, Bergeijk
20:30
Oldenosborn - #Life Theater PePijn, Den Haag
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Agora Theater Lelystad, Lelystad

zaterdag 11 maart 2017

Kirsten van Teijn - Zalf Posttheater, Arnhem
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pagina -240