Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Meerpaal
Dronten
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Podium Reimerswaal
Rilland
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Culturele vrijplaats 't Landbouwbelang
Maastricht
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
Kennemer Theater
Beverwijk
19:30
DeLaMar
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Compagnietheater
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
19:30
DeLaMar
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Domijnen
Sittard
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Compagnietheater
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Kattendans
Bergeijk
Compagnietheater
Amsterdam
20:45
Volta
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
vrijdag 19 mei 2017
Karin Bloemen - Volle Bloei
Orpheus, Apeldoorn
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Meervaart, Amsterdam
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Meervaart, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Markant Uden, Uden
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Flint, Amersfoort
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Deventer Schouwburg, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
De Oosterpoort, Groningen
Pieter Derks - Spot
De Meerpaal, Dronten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Maagd, Bergen op Zoom
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
The Stand-up Club
Bibelot, Dordrecht
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 20 mei 2017
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Wilminktheater, Enschede
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater RhederArt, Dieren
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Storm, Winterswijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Purmaryn, Purmerend
Marc-Marie Huijbregts
Theater aan de Schie, Schiedam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Pieter Derks - Spot
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Podium Reimerswaal, Rilland
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Diligentia, Den Haag
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Deventer Schouwburg, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
De Maaspoort, Venlo
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Caustic Comedy Night: Simon King
Culturele vrijplaats 't Landbouwbelang, Maastricht
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
zondag 21 mei 2017
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Karin Bloemen - Volle Bloei
Meervaart, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
maandag 22 mei 2017
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 23 mei 2017
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Parktheater, Eindhoven
Sanne Wallis de Vries - Gut
Kennemer Theater, Beverwijk
19:30
De Ploeg - Pilp Fuction
DeLaMar, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Iemand Anders
Compagnietheater, Amsterdam
woensdag 24 mei 2017
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
William Boeva - Reset
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ross Noble
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Leidse Schouwburg, Leiden
19:30
De Ploeg - Pilp Fuction
DeLaMar, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Domijnen, Sittard
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Micha Wertheim - Iemand Anders
Compagnietheater, Amsterdam
donderdag 25 mei 2017
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Koning van de Lach
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - De Afterparty
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Karin Bloemen - Volle Bloei
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
DeLaMar, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Maaspoort, Venlo
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kattendans, Bergeijk
Micha Wertheim - Iemand Anders
Compagnietheater, Amsterdam
vrijdag 26 mei 2017
20:45
Bart Melief / José Schuringa / Kachun Cheung / Rik Rottier / Tobi Kooi
Volta, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Venray, Venray
Pieter Derks - Spot
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - De Afterparty
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Meervaart, Amsterdam