CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -241
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 19 nov
C.C Warenar
Wassenaar
Kunstencentrum Vlaams Fruit
Antwerpen
15:45
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
19:30
Hotel Haarlem
Haarlem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
1
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
1
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Jan van Besouw
Goirle
zo 20 nov
Kunstencentrum Vlaams Fruit
Antwerpen
14:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
ma 21 nov
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
di 22 nov
Posttheater
Arnhem
Fulcotheater
IJsselstein
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Ludens
Voorburg
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
1
20:15
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Muze
Noordwijk
wo 23 nov
Theater Bellevue
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
Parktheater
Eindhoven
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Goudse Schouwburg
Gouda
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. De Werf
Aalst
Theater Hof 88
Almelo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Schalm
Veldhoven
ECI Cultuurfabriek
Roermond
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
1
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
1
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
do 24 nov
Theater de Kampanje
Den Helder
ATLAS Theater
Emmen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Kom
Nieuwegein
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Kennemer Theater
Beverwijk
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater De Leest
Waalwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Purmaryn
Purmerend
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Idea
Soest
C.C. Achterolmen
Maaseik
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Witte Theater
IJmuiden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. De Kruisboog
Tienen
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten

zaterdag 19 november 2016

Pieter Derks - Spot C.C Warenar, Wassenaar
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Kunstencentrum Vlaams Fruit, Antwerpen
15:45
Another Kind of Blue - Blue Technology De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
19:30
Haarlem Comedy Club Hotel Haarlem, Haarlem
20:00
The Sunshine Boys Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
NUHR Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Foto Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Theater aan het Vrijthof, Maastricht
1
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook van Beresteyn, Veendam
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Theaters Tilburg, Tilburg
1
20:15
Enge Buren - Ruk! C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Mini & Maxi Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:15
Welkom bij de Fresku Show Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Jan van Besouw, Goirle

zondag 20 november 2016

Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Kunstencentrum Vlaams Fruit, Antwerpen
14:00
The Sunshine Boys Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Eddie Izzard Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

maandag 21 november 2016

Youp van 't Hek - Licht Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Stadshoftheater Vianen, Vianen

dinsdag 22 november 2016

Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Posttheater, Arnhem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Fulcotheater, IJsselstein
Youp van 't Hek - Licht Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Theater De Veste, Delft
Micha Wertheim - Ergens Anders Lindenberg Theater, Nijmegen
Pieter Derks - Spot Theater Ludens, Voorburg
Kirsten van Teijn - Zalf Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Orpheus, Apeldoorn
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Javier Guzman Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
1
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Parktheater, Eindhoven
20:15
Freek de Jonge - De Peiling De Muze, Noordwijk

woensdag 23 november 2016

Kirsten van Teijn - Zalf Theater Bellevue, Amsterdam
Theatergroep Oeloek - Opschmùck Agora Theater Lelystad, Lelystad
René van Meurs - Even goede vrienden Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Theater aan de Schie, Schiedam
Minou Bosua - Minoux Theater 't Speelhuis, Helmond
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater de Kom, Nieuwegein
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Theater Geert Teis, Stadskanaal
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill De Meenthe, Steenwijk
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Parktheater, Eindhoven
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Zaantheater, Zaandam
Marc-Marie Huijbregts Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Joep Onderdelinden - Taart! Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Licht Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles C.C. De Werf, Aalst
Daniël Arends - De Afterparty Theater Hof 88, Almelo
Martijn Hillenius - De man in bonus Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Derks - Spot ECI Cultuurfabriek, Roermond
Alex Agnew - Unfinished Business C.C. De Kruisboog, Tienen
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Cameretten halve finale Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ali B - Je Suis Ali TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Theater Zuidplein, Rotterdam
1
20:00
Ton Kas - JABROER Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
1
20:15
Mini & Maxi Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Flint, Amersfoort
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Theater Het Kruispunt, Barendrecht

donderdag 24 november 2016

Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Theater de Kampanje, Den Helder
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje ATLAS Theater, Emmen
Minou Bosua - Minoux Theater Aan de Slinger, Houten
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater de Kom, Nieuwegein
Katinka Polderman - Polderman tiert welig TAQA Theater De Vest, Alkmaar
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Kennemer Theater, Beverwijk
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Theaters Tilburg, Tilburg
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater De Leest, Waalwijk
André Manuel - De Onzen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Zaantheater, Zaandam
Joep Onderdelinden - Taart! De Molenberg, Delfzijl
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Licht Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Peter Heerschop - Van horen zeggen Schaffelaartheater, Barneveld
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Theater Idea, Soest
Ashton Brothers - Enfants Terribles C.C. Achterolmen, Maaseik
Cameretten halve finale Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty Witte Theater, IJmuiden
Freek de Jonge - De Peiling Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Alex Agnew - Unfinished Business C.C. De Kruisboog, Tienen
19:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn HAN Campustheater, Nijmegen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Orpheus, Apeldoorn
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Hans Liberg, Tràlàlàlà voor iedereen!! Schouwburg de Lawei, Drachten
Pagina -241