Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:30
Theater De Omval
Diemen
14:30
Leidse Schouwburg
Leiden
15:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Chassé Theater
Breda
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Schuur
Haarlem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Jan van Besouw
Goirle
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Junushoff Theater
Wageningen
19:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Domijnen
Sittard
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Schouwburg Venray
Venray
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Chassé Theater
Breda
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Leest
Waalwijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Molenberg
Delfzijl
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. Het LOO
Tessenderlo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
Flint
Amersfoort
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Junushoff Theater
Wageningen
19:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Maaspoort
Venlo
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Lochem
Lochem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Cultuurcentrum Asse
Asse
S.C.C. De Enck
Oirschot
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Fransche School Culemborg
Culemborg
19:30
Chassé Theater
Breda
zaterdag 18 maart 2017
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Omval, Diemen
zondag 19 maart 2017
14:30
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Leidse Schouwburg, Leiden
15:00
Bird & Sheep - Yakanuko
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
maandag 20 maart 2017
Youp van 't Hek - Licht
Chassé Theater, Breda
20:00
Hans Liberg - trálálá voor iederéén
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 21 maart 2017
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Diligentia, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Meervaart, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
Goudse Schouwburg, Gouda
Marc-Marie Huijbregts
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Licht
Chassé Theater, Breda
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Bouwkunde, Deventer
Pieter Derks - Spot
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Veste, Delft
20:15
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Parktheater, Eindhoven
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Schuur, Haarlem
woensdag 22 maart 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
René van Meurs - Even goede vrienden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Jan van Besouw, Goirle
André Manuel - De Onzen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schaffelaartheater, Barneveld
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Junushoff Theater, Wageningen
19:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Wilminktheater, Enschede
20:00
Mike Boddé - De Geurige Man
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Enge Buren - Ruk!
De Domijnen, Sittard
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Veste, Delft
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Diligentia, Den Haag
20:15
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
George van Houts - Kom Plot
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Venray, Venray
donderdag 23 maart 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kirsten van Teijn - Zalf
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Chassé Theater, Breda
Sanne Wallis de Vries - Gut
Zaantheater, Zaandam
René van Meurs - Even goede vrienden
Wilminktheater, Enschede
Martijn Koning - Koning van de Lach
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
André Manuel - De Onzen
De Molenberg, Delfzijl
Matroesjka - Brainwash
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
William Boeva - Reset
C.C. Het LOO, Tessenderlo
Henry van Loon - Sleutelmoment
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Spot
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Junushoff Theater, Wageningen
19:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Philippe Geubels
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Het Klooster, Woerden
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Markant Uden, Uden
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Diligentia, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
George van Houts - Kom Plot
Posttheater, Arnhem
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Parktheater, Eindhoven
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cpunt Theater, Hoofddorp
vrijdag 24 maart 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Maaspoort, Venlo
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Kampanje, Den Helder
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Mike Boddé - De Geurige Man
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Posthuis Theater, Heerenveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Aan de Slinger, Houten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Lochem, Lochem
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
William Boeva - Reset
Cultuurcentrum Asse, Asse
Henry van Loon - Sleutelmoment
S.C.C. De Enck, Oirschot
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Micha Wertheim - Iemand Anders
Fransche School Culemborg, Culemborg
19:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda