Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
C.C. Strombeek
Grimbergen
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Musketon
Utrecht
Theater Carrousel
Ommen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Kielzog
Hoogezand
Het Kielzog
Hoogezand
Flint
Amersfoort
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
De Speeldoos
Vught
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Hoftheater
Raalte
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Chassé Theater
Breda
20:00
C.C. De Kei
Reusel
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
CulturA & Zo
Nootdorp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parktheater
Eindhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Muze
Noordwijk
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Chassé Theater
Breda
C.C. De Werf
Aalst
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
20:00
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
21:00
Taverne
Bergen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Steigercafé de Dock
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
donderdag 24 maart 2016
Jon van Eerd - Harrie Babba
Deventer Schouwburg, Deventer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
De Muze, Noordwijk
20:15
Intouchables
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Strombeek, Grimbergen
vrijdag 25 maart 2016
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Walhalla, Rotterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Walhalla, Rotterdam
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater De Musketon, Utrecht
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Carrousel, Ommen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Intouchables
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Leidse Schouwburg, Leiden
Nathalie Baartman - Louter
Het Kielzog, Hoogezand
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Het Kielzog, Hoogezand
Ali B - Je Suis Ali
Flint, Amersfoort
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Diligentia, Den Haag
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
De Speeldoos, Vught
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Cpunt Theater, Hoofddorp
zaterdag 26 maart 2016
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Cameretten Finalistentournee
Schouwburg Venray, Venray
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Het Park, Hoorn
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Intouchables
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Almere, Almere
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Parktheater, Eindhoven
20:30
André Manuel
Meervaart, Amsterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Hoftheater, Raalte
Soundos - Geboren met ervaring
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Bert Gabriels - Van mij mag het
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Chassé Theater, Breda
20:00
Daniël Arends
C.C. De Kei, Reusel
zondag 27 maart 2016
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 29 maart 2016
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ali B - Je Suis Ali
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Aarsman - Zelf weten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Intouchables
De Maaspoort, Venlo
Roué Verveer - Op het laatste moment
CulturA & Zo, Nootdorp
woensdag 30 maart 2016
Nathalie Baartman - Louter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Sneek, Sneek
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Spiegel, Zwolle
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Cameretten Finalistentournee
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Daniël Arends
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater 't Speelhuis, Helmond
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Venray, Venray
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Parktheater, Eindhoven
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Leidse Schouwburg, Leiden
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Muze, Noordwijk
Johan Goossens - Daglicht
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Intouchables
De Maaspoort, Venlo
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. De Werf, Aalst
Ali B - Je Suis Ali
Agnietenhof, Tiel
donderdag 31 maart 2016
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Zaantheater, Zaandam
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
Wilminktheater, Enschede
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Sneek, Sneek
20:00
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Bussel, Oosterhout
21:00
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Dave Thompson / Ria Lina
Steigercafé de Dock, Nijmegen
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg De Kring, Roosendaal