Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C Warenar
Wassenaar
Munttheater
Weert
De Harmonie
Leeuwarden
Parktheater
Eindhoven
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Vorstin
Hilversum
Theater Walhalla
Rotterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Spant!
Bussum
Schouwburg Odeon
Zwolle
Dok6
Panningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Maaspoort
Venlo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Kulturhus Holten
Holten
Posttheater
Arnhem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Harmonie
Leeuwarden
Veluvine
Nunspeet
Agnietenhof
Tiel
Theater de Bussel
Oosterhout
Zaantheater
Zaandam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Podium Boxtel
Boxtel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Kulturhus
Borne
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Theater 't Pand
Gorinchem
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Het Klooster
Woerden
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Sneek
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
Arto Theater
Schoonhoven
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Zinin
Nijverdal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Energiehuis
Dordrecht
Swanla Theater
Zevenhuizen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Pook
Oostknollendam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Warande
Turnhout
Orpheus
Apeldoorn
Flint
Amersfoort
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
14:00
Dok6
Panningen
donderdag 18 april 2019
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C Warenar, Wassenaar
Ali B - Koorts
Munttheater, Weert
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Harmonie, Leeuwarden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Henry van Loon - Onze Henry
Markant Uden, Uden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Louis C.K.
Melkweg, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Sneek, Sneek
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Oeloek - Droeftoeters
Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Dok6, Panningen
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
vrijdag 19 april 2019
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Walhalla, Rotterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Dolf Jansen - Bijna
Theater de Griffioen, Amstelveen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Theo Nijland - En de rest is onzin
Schouwburg Het Park, Hoorn
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Max van den Burg - Paasbest
Chassé Theater, Breda
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Om Alles!
Spant!, Bussum
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Odeon, Zwolle
Matroesjka - Brainwash
Dok6, Panningen
Patrick Laureij
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Maaspoort, Venlo
Rayen Panday - Fenomeen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
De Maagd, Bergen op Zoom
Louise Korthals - Alles is er
Kulturhus Holten, Holten
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Arie & Silvester - Wie?!
De Harmonie, Leeuwarden
Angela Groothuizen - Lueke binge
Veluvine, Nunspeet
Alex Ploeg Ultimatum
Agnietenhof, Tiel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Bussel, Oosterhout
Kiki Schippers - Waar
Zaantheater, Zaandam
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Javier Guzman - Guzmán
Podium Boxtel, Boxtel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Kulturhus, Borne
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Orpheus, Apeldoorn
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Henry van Loon - Onze Henry
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Renee van Bavel / Volker Strubling - Don't mention the war
Perron-3, Rosmalen
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Diligentia, Den Haag
20:30
Best of Stand-Up Comedy show
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Zundert, Zundert
zaterdag 20 april 2019
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater 't Pand, Gorinchem
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Dolf Jansen - Bijna
Het Klooster, Woerden
Thomas Acda - Motel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Sneek, Sneek
Nathalie Baartman - Breek
Theater Walhalla, Rotterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Arto Theater, Schoonhoven
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Maagd, Bergen op Zoom
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Patrick Laureij
Parktheater, Eindhoven
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Schouwburg de Lawei, Drachten
Louise Korthals - Alles is er
Theater Zinin, Nijverdal
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Fresku - Voordat het te laat is
Energiehuis, Dordrecht
Angela Groothuizen - Lueke binge
Swanla Theater, Zevenhuizen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kiki Schippers - Waar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Pook, Oostknollendam
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg de Lawei, Drachten
Javier Guzman - Guzmán
Schouwburg Het Park, Hoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Spant!, Bussum
De Partizanen - Het leven an sich
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Warande, Turnhout
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Flint, Amersfoort
20:00
Best of Stand-Up Comedy show
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Film: Hugo
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Guido Weijers
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Silent Comedy - Try-out
Diligentia, Den Haag
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Janneke de Bijl
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 21 april 2019
Ali B - Koorts
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
14:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Dok6, Panningen