CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -244
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 03 okt
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
zo 04 okt
15:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
ma 05 okt
20:00
Hofman Café
Utrecht
di 06 okt
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
wo 07 okt
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater Walhalla
Rotterdam
Openbare Bibliotheek Amsterdam
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
1
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Muzeval
Emmen
Posttheater
Arnhem
Theater de Spiegel
Zwolle
1
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
do 08 okt
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Dok6
Panningen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater RhederArt
Dieren
Theater De Tuin
Leusden
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Perron-3
Rosmalen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
Theater Achterom
Hilversum
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
vr 09 okt
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater PePijn
Den Haag
Ledeltheater
Oostburg
De Klif
Nijmegen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Piet Hein Eek
Eindhoven
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Spant!
Bussum
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
C.C. Den Blank
Overijse
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
De Maaspoort
Venlo
za 10 okt
Theater De Omval
Diemen
Theater Ludens
Voorburg
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Bouwkunde
Deventer
van Beresteyn
Veendam
Theater De Tuin
Leusden
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
M-Lab
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
1
Het Klooster
Woerden
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Podium Vlieland
Vlieland
19:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen

zaterdag 03 oktober 2015

20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
De Partizanen Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
André Manuel Theater de Kom, Nieuwegein

zondag 04 oktober 2015

15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Lindenberg Theater, Nijmegen

maandag 05 oktober 2015

20:00
Greg Shapiro Hofman Café, Utrecht

dinsdag 06 oktober 2015

Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Theater Geert Teis, Stadskanaal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater Bouwkunde, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Huub Stapel - MV² Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Daniël Arends - Carte Blanche Schouwburg de Meerse, Hoofddorp

woensdag 07 oktober 2015

Cabarestafette Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kasper van Kooten Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Rayen Panday - Vrijspraak Theater de Hofnar, Valkenswaard
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Theater Geert Teis, Stadskanaal
Najib Amhali - I Amhali Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater Walhalla, Rotterdam
Micha Wertheim - De HIK Openbare Bibliotheek Amsterdam, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser Theater PePijn, Den Haag
1
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Lindenberg Theater, Nijmegen
Dolf Jansen - Hardverwarmend Theater De Muzeval, Emmen
Cabaretteketet Posttheater, Arnhem
Foto Daniël Arends
Daniël Arends Theater de Spiegel, Zwolle
1
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen De Kleine Komedie, Amsterdam

donderdag 08 oktober 2015

Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ton Kas - JABROER Dok6, Panningen
Martijn Koning - Koning van de Lach Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook Theater PePijn, Den Haag
Cabarestafette Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hans Liberg - Jazz & Comedy Theater RhederArt, Dieren
Kasper van Kooten Theater De Tuin, Leusden
Rayen Panday - Vrijspraak Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue Theater de Stoep, Spijkenisse
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Theater Geert Teis, Stadskanaal
Mark van de Veerdonk - TOF Perron-3, Rosmalen
Najib Amhali - I Amhali Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater Walhalla, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Theater de Griffioen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Lindenberg Theater, Nijmegen
Dolf Jansen - Hardverwarmend De Muze, Noordwijk
Katinka Polderman Theater Achterom, Hilversum
Yora Rienstra - Drukt haar snor Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop De Molenberg, Delfzijl
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Flint, Amersfoort
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Daniël Arends Theaters Tilburg, Tilburg

vrijdag 09 oktober 2015

Ton Kas - JABROER Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook Theater PePijn, Den Haag
Hans Liberg - Jazz & Comedy Ledeltheater, Oostburg
Jasper van Kuijk - Onder de streep De Klif, Nijmegen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Theater Geert Teis, Stadskanaal
Mark van de Veerdonk - TOF De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Foto Najib Amhali - I Amhali
Najib Amhali - I Amhali Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu Theater Ludens, Voorburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Theater De Kolk, Assen
20:00
Johan Goossens - Daglicht Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Youp van 't Hek De Weijer, Boxmeer
20:00
Huub Stapel - MV² Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Soundos - Geboren met ervaring Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend Schouwburg Almere, Almere
20:00
Piepschuim - Op recept (reprise) Piet Hein Eek, Eindhoven
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Spant!, Bussum
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg De Dialoog, Ermelo
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde C.C. Den Blank, Overijse
20:30
Kasper van Kooten - Bonte Avond (try-out) Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
André Manuel De Maaspoort, Venlo

zaterdag 10 oktober 2015

Alex Roeka - Voort! Theater De Omval, Diemen
Ton Kas - JABROER Theater Ludens, Voorburg
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Het Postkantoor, Bovenkarspel
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater Bouwkunde, Deventer
Hans Liberg - Jazz & Comedy van Beresteyn, Veendam
Dorine Wiersma Theater De Tuin, Leusden
Soundos - Geboren met ervaring Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Lankmoed - Onvergetelijk Theater de Purmaryn, Purmerend
Mark van de Veerdonk - TOF Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Najib Amhali - I Amhali Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu M-Lab, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf TAQA Theater De Vest, Alkmaar
1
Lebbis - De Paardenpoetser Het Klooster, Woerden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Katinka Polderman Podium Vlieland, Vlieland
19:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Parkgebouw, Rijssen
20:00
Huub Stapel - MV² Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Piepschuim - Op recept (reprise) Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Lindenberg Theater, Nijmegen
Pagina -244