Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
21:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:00
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Schuur
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Zuiderpershuis
Antwerpen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Domijnen
Sittard
CCXL Theater
Vlissingen
Goudse Schouwburg
Gouda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Strombeek
Grimbergen
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kom
Nieuwegein
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Spant!
Bussum
Munttheater
Weert
Theater de Schalm
Veldhoven
CCXL Theater
Vlissingen
C.C. Mechelen
Mechelen
20:30
Theater De Veste
Delft
20:30
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Sneek
Sneek
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Zaantheater
Zaandam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Zaantheater
Zaandam
Fransche School Culemborg
Culemborg
van Beresteyn
Veendam
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Spiegel
Zwolle
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
Theater De Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultuurcentrum Diest
Diest
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Meervaart
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Omval
Diemen
zaterdag 29 april 2017
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Nathalie Baartman - Voest
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
21:00
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Oldenosborn - #Life
Theater de Stoep, Spijkenisse
zondag 30 april 2017
19:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Chassé Theater, Breda
maandag 01 mei 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Licht
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 02 mei 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Mike Boddé - De Geurige Man
Parktheater, Eindhoven
Matroesjka - Brainwash
Schuur, Haarlem
Marc-Marie Huijbregts
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Licht
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Zaantheater, Zaandam
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 03 mei 2017
Pablo Francisco
Zuiderpershuis, Antwerpen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Odeon, Zwolle
Mike Boddé - De Geurige Man
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Domijnen, Sittard
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
CCXL Theater, Vlissingen
Marc-Marie Huijbregts
Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon - Sleutelmoment
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Strombeek, Grimbergen
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kom, Nieuwegein
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Big Ed / Bram van der Velde / Martijn Oosterhuis / Samir Fighil / Tim
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Venray, Venray
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Hans Liberg - Trálálálá voor iederéén!!
Flint, Amersfoort
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Spant!, Bussum
donderdag 04 mei 2017
Lenette van Dongen - Tegenwind
Munttheater, Weert
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Schalm, Veldhoven
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
CCXL Theater, Vlissingen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Mechelen, Mechelen
20:30
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Veste, Delft
20:30
William Boeva - Reset
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 05 mei 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Sneek, Sneek
Lenette van Dongen - Tegenwind
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Leidse Schouwburg, Leiden
William Boeva - Reset
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Pieter Derks - Spot
Zaantheater, Zaandam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Veste, Delft
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Mini & Maxi
Chassé Theater, Breda
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Purmaryn, Purmerend
zaterdag 06 mei 2017
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Zaantheater, Zaandam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Fransche School Culemborg, Culemborg
De Partizanen - Welkom in Partizanië
van Beresteyn, Veendam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Lenette van Dongen - Tegenwind
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Leidse Schouwburg, Leiden
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Spiegel, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Spot
Theater De Kolk, Assen
Micha Wertheim - Iemand Anders
Posttheater, Arnhem
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parktheater, Eindhoven
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Pieter Derks - Spot
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Goudse Schouwburg, Gouda
zondag 07 mei 2017
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 08 mei 2017
20:00
Pablo Francisco
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 09 mei 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
William Boeva - Reset
Cultuurcentrum Diest, Diest
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Pablo Francisco
Meervaart, Amsterdam
woensdag 10 mei 2017
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Omval, Diemen