Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Kolk
Assen
Theater Concordia
Enschede
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Het Klooster
Woerden
20:00
Flint
Amersfoort
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Zaantheater
Zaandam
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Kolk
Assen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Het Perron
Amsterdam
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:30
WORM
Rotterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Dreumel
Dreumel
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Omval
Diemen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Kolk
Assen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Hoftheater
Raalte
Het Perron
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
De Meerpaal
Dronten
Werftheater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Ludens
Voorburg
Theater Idea
Soest
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater De Kolk
Assen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Achterom
Hilversum
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Pook
Oostknollendam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kantine Walhalla
Rotterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Klooster
Woerden
Diligentia
Den Haag
De Poorterij
Zaltbommel
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
BREStheater
Brielle
BaronTheater
Opende
Agora Theater Lelystad
Lelystad
15:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Hofman
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Muzeval
Emmen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
woensdag 30 september 2015
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Kolk, Assen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Concordia, Enschede
Ton Kas - JABROER
Theater Bouwkunde, Deventer
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Lindenberg Theater, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Het Klooster, Woerden
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Flint, Amersfoort
Rayen Panday - Vrijspraak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
donderdag 01 oktober 2015
Rayen Panday - Vrijspraak
Zaantheater, Zaandam
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Werftheater, Utrecht
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Kom, Nieuwegein
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Kolk, Assen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater 't Speelhuis, Helmond
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Mark van de Veerdonk - TOF
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kasper van Kooten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Huub Stapel - MV²
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Het Perron, Amsterdam
Piepschuim - Op recept (reprise)
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
vrijdag 02 oktober 2015
20:30
Baby Dee / Broeder Dieleman
WORM, Rotterdam
20:00
Katinka Polderman
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Walhalla, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater Dreumel, Dreumel
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Storm, Winterswijk
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater De Omval, Diemen
André Manuel - Het geval apart
Theater de Kom, Nieuwegein
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Kolk, Assen
Ton Kas - JABROER
Theater de Griffioen, Amstelveen
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Schouwburg de Lawei, Drachten
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Huub Stapel - MV²
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Hoftheater, Raalte
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Het Perron, Amsterdam
Hans Aarsman - Zelf weten
Goudse Schouwburg, Gouda
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Fransche School Culemborg, Culemborg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Diligentia, Den Haag
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Meerpaal, Dronten
zaterdag 03 oktober 2015
Martijn Koning - Koning van de Lach
Werftheater, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Walhalla, Rotterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Ludens, Voorburg
Alex Roeka - Voort!
Theater Idea, Soest
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
André Manuel
Theater de Kom, Nieuwegein
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Kolk, Assen
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Kolk, Assen
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater Achterom, Hilversum
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dorine Wiersma
Schouwburg de Lawei, Drachten
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
De Partizanen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ton Kas - JABROER
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
André Manuel - Het geval apart
Pook, Oostknollendam
20:00
Huub Stapel - MV²
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kasper van Kooten
Kantine Walhalla, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Het Klooster, Woerden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Diligentia, Den Haag
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Poorterij, Zaltbommel
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lebbis - De Paardenpoetser
BREStheater, Brielle
Mark van de Veerdonk - TOF
BaronTheater, Opende
Hans Aarsman - Zelf weten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zondag 04 oktober 2015
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Lindenberg Theater, Nijmegen
maandag 05 oktober 2015
20:00
Greg Shapiro
Hofman, Utrecht
dinsdag 06 oktober 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Griffioen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Daniël Arends - Carte Blanche
Cpunt Theater, Hoofddorp
woensdag 07 oktober 2015
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Walhalla, Rotterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater PePijn, Den Haag
Kasper van Kooten
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Daniël Arends
Theater de Spiegel, Zwolle
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Muzeval, Emmen
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Boerderij, Huizen