Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Chassé Theater
Breda
20:15
De Maaspoort
Venlo
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
SplotsZ
Roelofarendsveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Compagnietheater
Amsterdam
De Dialoog
Ermelo
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater Floralis
Lisse
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Chassé Theater
Breda
Compagnietheater
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Kargadoor
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schuur
Haarlem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:45
Simplon
Groningen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:30
Chassé Theater
Breda
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Muze
Noordwijk
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Het Klooster
Woerden
Hoftheater
Raalte
Koningshof
Maassluis
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
MFC De Pluk
Geldermalsen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
zaterdag 10 december 2016
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Beun, Heiloo
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater De Veste, Delft
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Kirsten van Teijn - Zalf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Zaantheater, Zaandam
zondag 11 december 2016
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Chassé Theater, Breda
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De Maaspoort, Venlo
14:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Parktheater, Eindhoven
Jasper van Kuijk - Onder de streep
SplotsZ, Roelofarendsveen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Lievekamp, Oss
maandag 12 december 2016
Micha Wertheim - Ergens Anders
Compagnietheater, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De Dialoog, Ermelo
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Parktheater, Eindhoven
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater Floralis, Lisse
Lebbis - Good News Show
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
dinsdag 13 december 2016
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Agnietenhof, Tiel
20:00
NUHR
Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Ergens Anders
Compagnietheater, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Open Mic
De Kargadoor, Utrecht
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meenthe, Steenwijk
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Martijn Hillenius - De man in bonus
Schuur, Haarlem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Geert Teis, Stadskanaal
woensdag 14 december 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - De Afterparty
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical
De Meerpaal, Dronten
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Diligentia, Den Haag
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Tim Fransen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Yentl & de Boer, De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg de Lawei, Drachten
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:45
Adam Fields / Jasper van Kuijk / Johan van Gulik / Silvester Zwaneveld
Simplon, Groningen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater De Omval, Diemen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lebbis - Good News Show
Theater de Spiegel, Zwolle
Minou Bosua - Minoux
Theater De Veste, Delft
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater Sneek, Sneek
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater Sneek, Sneek
Pieter Derks - Spot
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
NUHR
Theaterhotel Almelo, Almelo
donderdag 15 december 2016
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Tegenwind
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
De Harmonie, Leeuwarden
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Pants Down Circus : "Rock"
De Molenberg, Delfzijl
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Muze, Noordwijk
Johan Goossens - Daglicht
Diligentia, Den Haag
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Dok6, Panningen
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Figi Theater, Zeist
20:30
Sara Kroos - Doorgefokt
Fulcotheater, IJsselstein
Daniël Arends - De Afterparty
Het Klooster, Woerden
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Hoftheater, Raalte
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Koningshof, Maassluis
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Markant Uden, Uden
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Meervaart, Amsterdam
René van Meurs - Even goede vrienden
MFC De Pluk, Geldermalsen
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam