Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Fransche School Culemborg
Culemborg
Para
Breda
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Hof 88
Almelo
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Parktheater
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater Floralis
Lisse
De Dialoog
Ermelo
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Compagnietheater
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Sneek
Sneek
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:45
Simplon
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Figi Theater
Zeist
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Hoftheater
Raalte
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Dok6
Panningen
De Muze
Noordwijk
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Koningshof
Maassluis
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Witte Theater
IJmuiden
zaterdag 10 december 2016
Johan Goossens - Daglicht
Fransche School Culemborg, Culemborg
Philippe Geubels
Para, Breda
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Kattendans, Bergeijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Posttheater, Arnhem
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Orpheus, Apeldoorn
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:30
André Manuel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Purper's vier jaargetijden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater Hof 88, Almelo
21:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Kirsten van Teijn - Zalf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 11 december 2016
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De Maaspoort, Venlo
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
14:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Chassé Theater, Breda
maandag 12 december 2016
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater Floralis, Lisse
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De Dialoog, Ermelo
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Parktheater, Eindhoven
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Podium Hoge Woerd, De Meern
Micha Wertheim - Ergens Anders
Compagnietheater, Amsterdam
Lebbis - Good News Show
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
dinsdag 13 december 2016
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Open Mic
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Agnietenhof, Tiel
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Martijn Hillenius - De man in bonus
Schuur, Haarlem
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
NUHR
Chassé Theater, Breda
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Ergens Anders
Compagnietheater, Amsterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 14 december 2016
Lebbis - Good News Show
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniël Arends - De Afterparty
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Pieter Derks - Spot
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater Sneek, Sneek
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater Sneek, Sneek
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Lievekamp, Oss
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Het Park, Hoorn
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:45
Adam Fields / Jasper van Kuijk / Johan van Gulik / Silvester Zwaneveld
Simplon, Groningen
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Watskeburt?! - de musical
De Meerpaal, Dronten
20:15
Yentl & de Boer, De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg de Lawei, Drachten
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg de Lawei, Drachten
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater De Omval, Diemen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Diligentia, Den Haag
Minou Bosua - Minoux
Theater De Veste, Delft
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Tim Fransen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
NUHR
Theaterhotel Almelo, Almelo
donderdag 15 december 2016
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Figi Theater, Zeist
Daniël Arends - De Afterparty
Het Klooster, Woerden
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Markant Uden, Uden
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater aan de Schie, Schiedam
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
André Manuel - De Onzen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Hoftheater, Raalte
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Purmaryn, Purmerend
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Dok6, Panningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Muze, Noordwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Minou Bosua - Minoux
Theater de Kom, Nieuwegein
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Koningshof, Maassluis
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Sara Kroos - Doorgefokt
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Witte Theater, IJmuiden
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Witte Theater, IJmuiden