CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -246
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 12 feb
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Café De Swartesteegh
Leusden
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Orpheus
Apeldoorn
20:30
United Stage
Veenendaal
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 13 feb
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Kom
Nieuwegein
Cultura
Ede
1
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Spiegeltheater
Middelburg
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Theater Ludens
Voorburg
1
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
C.C. De tippe
Vledder
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Podium heino
Heino
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
za 14 feb
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Prismare
Enschede
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
C.C. Zundert
Zundert
20:00
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Corneel
Lelystad
1
zo 15 feb
16:00
Meervaart
Amsterdam
ma 16 feb
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Zaantheater
Zaandam
di 17 feb
14:30
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Café Rex
Utrecht
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
wo 18 feb
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem

donderdag 12 februari 2015

20:00
Fauvist - Allemaal op weg Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Max van den Burg - Amok De Meenthe, Steenwijk
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Nathalie Baartman - Louter Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen! Theater Sneek, Sneek
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Eric Koller - blijft thuis! Theater De Veste, Delft
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
De troupe van Joep | Boer zoekt betere vrouw Meervaart, Amsterdam
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen Het Klooster, Woerden
20:30
Comedy Inc. Café De Swartesteegh, Leusden
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel De Vorstin, Hilversum
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten Orpheus, Apeldoorn
20:30
Comedy Inc. United Stage, Veenendaal
20:30
Fuad hassen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 13 februari 2015

Henry van Loon | Sluimer Goudse Schouwburg, Gouda
Hans Liberg - ATTACCA Theater de Kom, Nieuwegein
Foto Daniël Arends - Carte Blanche
Daniël Arends - Carte Blanche Cultura, Ede
1
20:00
Schudden - Perrongeluk De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor Theater PePijn, Den Haag
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe Spiegeltheater, Middelburg
20:00
Piepschuim - Recept Theater De Omval, Diemen
20:00
De Partizanen - De Partizanen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Sara Kroos | Van Jewelste Scheldetheater, Terneuzen
20:00
André Manuel - Het Geval Apart Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise) Theater Sneek, Sneek
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Nathalie Baartman - Louter Posttheater, Arnhem
20:00
Anuar - Integer SplotsZ, Roelofarendsveen
Foto Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K Theater Ludens, Voorburg
1
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen C.C. De tippe, Vledder
20:15
Lenette van Dongen - Roedel Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Ali B beken(d)t Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:30
Anne Jan Toonstra - Oi Werftheater, Utrecht
20:30
Jan Rot - Kampvuur Podium heino, Heino
20:30
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Eric Koller - blijft thuis! Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Da Bounce Comedy Nights | Internationale Top Comedians Meervaart, Amsterdam
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater Meervaart, Amsterdam

zaterdag 14 februari 2015

Hans Liberg - ATTACCA Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - Carte Blanche Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Schudden - Perrongeluk De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen! Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Spant!, Bussum
20:00
Jan Rot - Kampvuur Prismare, Enschede
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Jetty Mathurin - #LOL Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Flint, Amersfoort
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent C.C. Belgica, Dendermonde
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Jennifer Evenhuis - Gul Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig C.C. Zundert, Zundert
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise) Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Urbanus Zelf! Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Max van den Burg - Amok Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Nathalie Baartman - Louter Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Theater De Klinker, Winschoten
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig van Beresteyn, Veendam
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Zaantheater, Zaandam
20:15
Lenette van Dongen - Roedel Schouwburg Almere, Almere
20:15
Roué Verveer - Ff wat anders Musis, Arnhem
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Ali B beken(d)t Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Anne Jan Toonstra Werftheater, Utrecht
20:30
KargaComedy olv MC Hans Gommer De Kargadoor, Utrecht
20:30
Pepijn Schoneveld - Meneer Jongetje Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Foto Jan Jaap van der Wal
Jan Jaap van der Wal Corneel, Lelystad
1

zondag 15 februari 2015

16:00
MaroComedy | Thema nog niet bekend Meervaart, Amsterdam

maandag 16 februari 2015

20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Zaantheater, Zaandam

dinsdag 17 februari 2015

14:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Schouwburg Almere, Almere
20:00
Comedy Inc. Café Rex, Utrecht
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag! Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise) Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Ali B beken(d)t Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Zaantheater, Zaandam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen De Kleine Komedie, Amsterdam

woensdag 18 februari 2015

Hans Liberg - ATTACCA Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - Carte Blanche Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Schudden - Perrongeluk De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Pagina -246