Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Jan van Besouw
Goirle
20:00
De Reggehof
Goor
De Skâns
Gorredijk
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Koningshof
Maassluis
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
De Flux
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Figi Theater
Zeist
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
14:30
Theater Dakota
Den Haag
14:00
Theater de Beun
Heiloo
13:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
De Kargadoor
Utrecht
Munttheater
Weert
C.C. De Klameare
Workum
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Wilminktheater
Enschede
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Fulcotheater
IJsselstein
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Muze
Noordwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Munttheater
Weert
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Den heuvel
Alphen
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Speeldoos
Baarn
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Witte Theater
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
zaterdag 03 december 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Ali B - Je Suis Ali
De Reggehof, Goor
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Skâns, Gorredijk
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Koningshof, Maassluis
Martijn Koning - Koning van de Lach
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lebbis - Good News Show
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Sneek, Sneek
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
NUHR
De Meenthe, Steenwijk
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Wekelijkse stand-up comedy
De Kargadoor, Utrecht
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Fabian Franciscus / Kasper van der Laan / Kees van Amstel
De Flux, Zaandam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Zaantheater, Zaandam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Figi Theater, Zeist
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 04 december 2016
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater Dakota, Den Haag
14:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Beun, Heiloo
13:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 06 december 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theaterhotel Almelo, Almelo
Youp van 't Hek - Licht
Flint, Amersfoort
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
NUHR
Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Fulcotheater, IJsselstein
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Open Mic
De Kargadoor, Utrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Munttheater, Weert
Pieter Derks - Spot
C.C. De Klameare, Workum
woensdag 07 december 2016
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Hof 88, Almelo
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Youp van 't Hek - Licht
Flint, Amersfoort
20:30
Peter Pannekoek
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
NUHR
Orpheus, Apeldoorn
René van Meurs - Even goede vrienden
Posttheater, Arnhem
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schaffelaartheater, Barneveld
Pieter Derks - Spot
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
André Manuel - De Onzen
Wilminktheater, Enschede
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lebbis - Good News Show
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Fulcotheater, IJsselstein
Minou Bosua - Minoux
De Harmonie, Leeuwarden
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Ins Blau, Leiden
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
De Muze, Noordwijk
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Munttheater, Weert
donderdag 08 december 2016
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Johan Goossens - Daglicht
Den heuvel, Alphen
Youp van 't Hek - Licht
Flint, Amersfoort
20:00
Remco Veldhuis
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Meervaart, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Nieuwe Kolk, Assen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Speeldoos, Baarn
Daniël Arends - De Afterparty
De Kattendans, Bergeijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Molenberg, Delfzijl
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Kampanje, Den Helder
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Parktheater, Eindhoven
André Manuel - De Onzen
Wilminktheater, Enschede
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Witte Theater, IJmuiden
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Schouwburg Lochem, Lochem