Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Leidse Schouwburg
Leiden
De Domijnen
Sittard
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
19:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Chassé Theater
Breda
Parktheater
Eindhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Hof 88
Almelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Flint
Amersfoort
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Koningshof
Maassluis
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C Warenar
Wassenaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. Merksem
Merksem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Lochem
Lochem
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Markant Uden
Uden
Theater de Griffioen
Amstelveen
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Ins Blau
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Dok6
Panningen
19:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Orpheus
Apeldoorn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Cammeleur
Dongen
Theater Dakota
Den Haag
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Meervaart
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
C.C. De Bunder
Moorslede
20:30
De Maaspoort
Venlo
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
C.C. Westrand
Dilbeek
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Meervaart
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Harmonie
Leeuwarden
woensdag 16 mei 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Koorts
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Leidse Schouwburg, Leiden
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Domijnen, Sittard
Eva Crutzen - Opslaan Als
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
Jochen Otten - Troosten
Parktheater, Eindhoven
Johan Goossens - Vlam
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Hof 88, Almelo
Patrick Laureij
Cpunt Theater, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om alles
Flint, Amersfoort
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Koningshof, Maassluis
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Zonder verdoving
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
donderdag 17 mei 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Koorts
Theater de Spiegel, Zwolle
Claudia de Breij - Nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Leidse Schouwburg, Leiden
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C Warenar, Wassenaar
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Merksem, Merksem
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Goudse Schouwburg, Gouda
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Lochem, Lochem
Johan Goossens - Vlam
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Kachun Cheung / Max van den Burg / Nadja Schijveschuurder
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Lebbis - De Bovengrens
Meervaart, Amsterdam
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Venray, Venray
Martijn Koning - Koning te rijk
Markant Uden, Uden
Murth Mossel - Pauwer
Theater de Griffioen, Amstelveen
Patrick Laureij
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
20:15
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht
Theater De Veste, Delft
20:30
Renate Reijnders - Humorcollege
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Richard Groenendijk - Om alles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Kampanje, Den Helder
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater de Schalm, Veldhoven
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Ins Blau, Leiden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Het Park, Hoorn
vrijdag 18 mei 2018
20:15
3Koteboebo
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Koorts
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
S.C.C. De Enck, Oirschot
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
Fuad Hassen - Held
Dok6, Panningen
19:30
George van Houts - Kom Plot
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Gigant, Apeldoorn
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Goudse Schouwburg, Gouda
Jeroen van Merwijk - Lucky
Orpheus, Apeldoorn
Johan Goossens - Vlam
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Flint, Amersfoort
20:15
Piepschuim
De Cammeleur, Dongen
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Dakota, Den Haag
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Meervaart, Amsterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Diligentia, Den Haag
Thomas Smith - Strak
Theater de Kampanje, Den Helder
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Zuidplein, Rotterdam
William Boeva - Reset
C.C. De Bunder, Moorslede
20:30
Yentl & de Boer - Magie
De Maaspoort, Venlo
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Hofpoort, Coevorden
zaterdag 19 mei 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Beneatha’s Place
Theater Zuidplein, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater de Schalm, Veldhoven
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
Fuad Hassen - Held
De Kattendans, Bergeijk
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Willem, Papendrecht
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Westrand, Dilbeek
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Jeroen van Merwijk - Lucky!
Meervaart, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Bovengrens
De Harmonie, Leeuwarden