CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -247
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 30 mrt
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
do 31 mrt
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Flint
Amersfoort
Het Klooster
Nuenen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Flint
Amersfoort
Theater Sneek
Sneek
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Parktheater
Eindhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
2
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Steigercafé de Dock
Nijmegen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Taverne
Bergen
vr 01 apr
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
1
2
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Diligentia
Den Haag
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Cammeleur
Dongen
Posttheater
Arnhem
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Carrousel
Ommen
Kennemer Theater
Beverwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Spant!
Bussum
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Purmaryn
Purmerend
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Hasselt
Hasselt
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Posttheater
Arnhem
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
za 02 apr
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
Theater De Molen
Beuningen
Diligentia
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Klinker
Winschoten
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Diligentia
Den Haag
De Maaspoort
Venlo
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Walhalla
Rotterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Tuin
Leusden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
C.C. Stroud
Putten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Schuur
Zevenbergen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Theater De Lampegiet
Veenendaal

woensdag 30 maart 2016

20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Intouchables De Maaspoort, Venlo
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Cameretten Finalistentournee Theater Bouwkunde, Deventer

donderdag 31 maart 2016

Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Harmonie, Leeuwarden
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Flint, Amersfoort
Roué Verveer - Op het laatste moment Het Klooster, Nuenen
Mylou Frencken - Zinloos zuchten Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jasper van Kuijk - Onder de streep Zaantheater, Zaandam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Schouwburg De Kring, Roosendaal
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek Flint, Amersfoort
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Theater Sneek, Sneek
Ashton Brothers - Enfants Terribles TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Lenette van Dongen - Tegenwind Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Hardverwarmend Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Deventer Schouwburg, Deventer
Sara Kroos - Doorgefokt Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Chassé Theater, Breda
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk Wilminktheater, Enschede
20:00
Daniël Arends Posthuis Theater, Heerenveen
2
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Paul de Munnik - Nieuw Het Klooster, Woerden
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop Munttheater, Weert
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Dave Thompson / Ria Lina Steigercafé de Dock, Nijmegen
20:30
Max van den Burg Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Badaboom Comedy Club Bergen Taverne, Bergen

vrijdag 01 april 2016

Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen Betty Asfalt Complex, Amsterdam
1
2
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
De Partizanen - De Partizanen Diligentia, Den Haag
Paul de Munnik - Nieuw de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Comedy Kitchen Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Herman in een bakje geitenkwark - 2 De Cammeleur, Dongen
Steven Goegebeur - De geknipte man Posttheater, Arnhem
Soundos - Geboren met ervaring Theater Zuidplein, Rotterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment Theater Carrousel, Ommen
Lankmoed - Onvergetelijk Kennemer Theater, Beverwijk
Hans Aarsman - Zelf weten Leidse Schouwburg, Leiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles Spant!, Bussum
Ali B - Je Suis Ali De Molenberg, Delfzijl
Omar Ahaddaf - Grenzeloos Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Tegenwind Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf C.C. Hasselt, Hasselt
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dolf Jansen - Hardverwarmend Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Intouchables Parktheater, Eindhoven
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Piepschuim - Zo doen we dat hier Posttheater, Arnhem
20:00
Marjolein van Kooten & Bram Bakker - Geen paniek ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Rob Scheepers - try-out De Weijer, Boxmeer
20:15
Cameretten Finalistentournee Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Johan Goossens - Daglicht Figi Theater, Zeist
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly Theater De Willem, Papendrecht
20:15
André Manuel Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Chassé Theater, Breda
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar Werftheater, Utrecht
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Jasper van Kuijk - Onder de streep Theaters Tilburg, Tilburg

zaterdag 02 april 2016

Hans Teeuwen Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Alex Roeka - Voort! Agora Theater Druten, Druten
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater De Molen, Beuningen
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Daglicht Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET Theater De Klinker, Winschoten
Leids Cabaret Festival - finalistentour Wadway Theaterkerk, Spanbroek
De Partizanen - De Partizanen Diligentia, Den Haag
Cabarestafette De Maaspoort, Venlo
Dorine Wiersma Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Steven Goegebeur - De geknipte man Theater Walhalla, Rotterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment Podium Mozaiek, Amsterdam
Murth Mossel - Voors en tegens Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Mylou Frencken - Zinloos zuchten Theater Ludens, Voorburg
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek Theater De Tuin, Leusden
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater Geert Teis, Stadskanaal
Nathalie Baartman - Louter C.C. Stroud, Putten
Ali B - Je Suis Ali Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Omar Ahaddaf - Grenzeloos Theater de Schuur, Zevenbergen
Lenette van Dongen - Tegenwind Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pagina -247