Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Schouwburg Almere
Almere
De Domijnen
Sittard
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Cardo
Groesbeek
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Skâns
Gorredijk
De Oosterpoort
Groningen
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Munttheater
Weert
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Kolk
Assen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Posttheater
Arnhem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
Theater De Kolk
Assen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Agnietenhof
Tiel
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
CCXL Theater
Vlissingen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Den Herd
Bladel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Chassé Theater
Breda
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Kwartier
Stolwijk
20:15
Dok6
Panningen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Muze
Noordwijk
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
woensdag 12 april 2017
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Harderwijk, Harderwijk
René van Meurs - Even goede vrienden
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
donderdag 13 april 2017
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Oude Luxor Theater, Rotterdam
André Manuel - De Onzen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater De Winsinghhof, Roden
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Almere, Almere
Cabarestafette
De Domijnen, Sittard
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Storm, Winterswijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Cardo, Groesbeek
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Henry van Loon - Sleutelmoment
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Venray, Venray
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Spiegel, Zwolle
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Loes en die kleine / Micha Ghorghy
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Posttheater, Arnhem
Martijn Koning - Koning van de Lach
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Matroesjka - Brainwash
De Skâns, Gorredijk
Micha Wertheim - Iemand Anders
De Oosterpoort, Groningen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Kom, Nieuwegein
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
René van Meurs - Even goede vrienden
Munttheater, Weert
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Maaspoort, Venlo
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Het Klooster, Woerden
20:00
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Kolk, Assen
vrijdag 14 april 2017
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Daniël Arends - De Afterparty
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Posttheater, Arnhem
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Maagd, Bergen op Zoom
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Karin Bloemen - Volle Bloei
Kennemer Theater, Beverwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Marco Lopes - Saudade
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Iemand Anders
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Kennemer Theater, Beverwijk
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Spiegel, Zwolle
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pieter Derks - Spot
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Speeldoos, Vught
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Watskeburt?! - de musical
Martiniplaza, Groningen
20:00
William Boeva - Reset
C.C. Belgica, Dendermonde
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Kolk, Assen
zaterdag 15 april 2017
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Het Diekhuus, Middelharnis
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Agnietenhof, Tiel
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Walhalla, Rotterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Weijer, Boxmeer
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
CCXL Theater, Vlissingen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
C.C. Den Herd, Bladel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Marc-Marie Huijbregts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Marco Lopes - Saudade
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Purmaryn, Purmerend
Matroesjka - Brainwash
Het Kwartier, Stolwijk
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Dok6, Panningen
20:00
Micha Wertheim - Iemand Anders
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Mike Boddé - De Geurige Man
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Muze, Noordwijk
Pieter Derks - Spot
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Diligentia, Den Haag
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Parktheater, Eindhoven
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
De Meenthe, Steenwijk