CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -248
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 03 feb
Theater PePijn
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater De Verwachting
Ritthem
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Maaspoort
Venlo
1
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Podium Reimerswaal
Rilland
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Spant!
Bussum
20:15
CCXL Theater
Vlissingen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
za 04 feb
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Jan van Besouw
Goirle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
De Oosterpoort
Groningen
Posthuis Theater
Heerenveen
Junushoff Theater
Wageningen
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Parktheater
Eindhoven
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
1
19:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
C.C. De Ververij
Ronse/Renaix
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
BREStheater
Brielle
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Hoftheater
Raalte
1
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Diligentia
Den Haag
1
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zo 05 feb
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
ma 06 feb
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Weverij
Zierikzee
di 07 feb
Schouwburg Rex
Mol
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
wo 08 feb
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Podium Hoge Woerd
De Meern
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere

vrijdag 03 februari 2017

Vincent Geers - Je moet het maar durven Theater PePijn, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Daniël Arends - De Afterparty Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Theater De Verwachting, Ritthem
Bird & Sheep - Yakanuko De Harmonie, Leeuwarden
Jochen Otten Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Spot De Maaspoort, Venlo
1
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Mini & Maxi Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen De Muze, Noordwijk
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
Narsingh - Op klompen naar Calcutta Rietveld Theater, Delft
20:00
Watskeburt?! - de musical Agnietenhof, Tiel
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten ATLAS Theater, Emmen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Podium Reimerswaal, Rilland
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Enge Buren - Ruk! Flint, Amersfoort
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Diligentia, Den Haag
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo Spant!, Bussum
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen CCXL Theater, Vlissingen
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles Parktheater, Eindhoven
20:30
Oldenosborn - #Life Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Chris Silos - Pierewaaien Theater De Cirkel, Heemskerk
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Jandino Asporaat - Keihard Posttheater, Arnhem
20:30
Dorine Wiersma Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zaterdag 04 februari 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kirsten van Teijn - Zalf Kennemer Theater, Beverwijk
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Schouwburg Amphion, Doetinchem
René van Meurs - Even goede vrienden Jan van Besouw, Goirle
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Oosterpoort, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Posthuis Theater, Heerenveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Junushoff Theater, Wageningen
André Manuel - De Onzen Zaantheater, Zaandam
Marc-Marie Huijbregts Schouwburg Het Park, Hoorn
Leon van der Zanden - Supergewoon Parktheater, Eindhoven
Niet Schieten! - Kusje erop! Theater Mozaïek, Zuidlaren
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Heerschop - Van horen zeggen Theater De Leest, Waalwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Daniël Arends - De Afterparty Theater 't Speelhuis, Helmond
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Bird & Sheep - Yakanuko Theater Zuidplein, Rotterdam
Jochen Otten Theater Sneek, Sneek
Pieter Derks - Spot Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
1
19:00
Matroesjka - Brainwash Theater Sneek, Sneek
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20:00
Enge Buren - Ruk! Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
William Boeva - Reset C.C. De Ververij, Ronse/Renaix
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater RhederArt, Dieren
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Narsingh - Op klompen naar Calcutta Rietveld Theater, Delft
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Mini & Maxi Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog BREStheater, Brielle
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Cameretten - Finalistentournee De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Theater De Tuin, Leusden
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Hoftheater, Raalte
1
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Meervaart, Amsterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Bert Gabriels Diligentia, Den Haag
1
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Cabaretpoel - Vier keer is leuk! Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten De Speeldoos, Vught
20:30
Emilio Guzman, Alle mensen verzamelen! Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Agora Theater Druten, Druten
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
LOS muziektheater Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zondag 05 februari 2017

20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20:00
Paul van Vliet Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

maandag 06 februari 2017

Ronald Goedemondt - Geen sprake van DeLaMar, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen De Weverij, Zierikzee

dinsdag 07 februari 2017

Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Schouwburg Rex, Mol
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kommil Foo - Schoft Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - Licht Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali Agnietenhof, Tiel
20:15
Oldenosborn - #Life Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Watskeburt?! - de musical Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles Theater Bellevue, Amsterdam

woensdag 08 februari 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sanne Wallis de Vries - Gut Podium Hoge Woerd, De Meern
Martijn Koning - Koning van de Lach KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pagina -248