Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Spant!
Bussum
20:15
Singer Theater
Laren
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Orpheus
Apeldoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Gasthuiskerk
Doesburg
20:15
Flint
Amersfoort
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
De Molenberg
Delfzijl
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Dialoog
Ermelo
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
Werftheater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posttheater
Arnhem
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:15
Diligentia
Den Haag
Den Bolder
Waspik
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Stenge
Heinkenszand
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Cultura
Ede
C.C. Myllesweerd
Mill
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. De Stringe
Vichte
C.C. De Kinkel
Bemmel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
AINSI
Maastricht
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agnietenhof
Tiel
14:30
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Reggehof
Goor
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Flint
Amersfoort
Agnietenhof
Tiel
Witte Theater
IJmuiden
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Flint
Amersfoort
Agnietenhof
Tiel
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater De Omval
Diemen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Goudse Schouwburg
Gouda
vrijdag 07 april 2017
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Spant!, Bussum
20:15
George van Houts - Kom Plot
Singer Theater, Laren
Youp van 't Hek - Licht
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Orpheus, Apeldoorn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Ali B - Je Suis Ali
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Matroesjka - Brainwash
Gasthuiskerk, Doesburg
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Flint, Amersfoort
André Manuel - De Onzen
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Nabil - Tijdmachine
De Nieuwe Kolk, Assen
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Molenberg, Delfzijl
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meerpaal, Dronten
Mike Boddé - De Geurige Man
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Harmonie, Leeuwarden
René van Meurs - Even goede vrienden
De Dialoog, Ermelo
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
BREStheater, Brielle
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 08 april 2017
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Wilminktheater, Enschede
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
Micha Wertheim - Iemand Anders
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Eric van Sauers - Werkvoorstelling
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
André Manuel - De Onzen
Theater Zinin, Nijverdal
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Sneek, Sneek
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater RhederArt, Dieren
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Pieter Derks - Spot
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Aan de Slinger, Houten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Venray, Venray
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kirsten van Teijn - Zalf
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochen Otten
Posttheater, Arnhem
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Niet Schieten! - Kusje erop!
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Diligentia, Den Haag
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Den Bolder, Waspik
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Stenge, Heinkenszand
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Meenthe, Steenwijk
Mike Boddé - De Geurige Man
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Enge Buren - Ruk!
Cultura, Ede
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
C.C. Myllesweerd, Mill
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
C.C. Den Herd, Bladel
William Boeva - Reset
C.C. De Stringe, Vichte
Eric van Sauers - De lief en leed tour
C.C. De Kinkel, Bemmel
De Partizanen - Welkom in Partizanië
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
AINSI, Maastricht
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Agnietenhof, Tiel
zondag 09 april 2017
14:30
Mini & Maxi
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Reggehof, Goor
maandag 10 april 2017
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Flint, Amersfoort
Youp van 't Hek - Licht
Agnietenhof, Tiel
dinsdag 11 april 2017
Mike Boddé - De Geurige Man
Witte Theater, IJmuiden
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Parktheater, Eindhoven
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Flint, Amersfoort
Youp van 't Hek - Licht
Agnietenhof, Tiel
20:00
Ali B - Je Suis Ali
AFAS Circustheater, Scheveningen
woensdag 12 april 2017
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Harderwijk, Harderwijk
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Matroesjka - Brainwash
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Omval, Diemen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Venray, Venray
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
De Jong & Van Santen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - De Afterparty
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
George van Houts - Kom Plot
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Ali B - Je Suis Ali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jochen Otten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
René van Meurs - Even goede vrienden
Goudse Schouwburg, Gouda