Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Domijnen
Sittard
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
Meervaart
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater De Veste
Delft
C.C. Hasselt
Hasselt
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Kolk
Assen
20:15
Diligentia
Den Haag
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Bellevue
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
Theater De Veste
Delft
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. De Kimpel
Bilzen
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater De Veste
Delft
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Kom
Nieuwegein
Wesopa Weesp
Weesp
Theater de Hofnar
Valkenswaard
C.C. De kern
Wilrijk
15:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
14:30
Theater De Willem
Papendrecht
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schuur
Haarlem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Zaantheater
Zaandam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
dinsdag 01 mei 2018
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
woensdag 02 mei 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Aquarium, een inktzwarte komedie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Claudia de Breij - Nu
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Meervaart, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Flint, Amersfoort
20:30
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Kleine Komedie, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Domijnen, Sittard
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Bellevue, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
donderdag 03 mei 2018
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Claudia de Breij - Nu
Theater de Kom, Nieuwegein
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Meervaart, Amsterdam
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Parktheater, Eindhoven
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Griffioen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Veste, Delft
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Hasselt, Hasselt
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Kleine Komedie, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - De Bovengrens
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Bussel, Oosterhout
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Deventer Schouwburg, Deventer
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Kolk, Assen
20:15
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Piepschuim
Lindenberg Theater, Nijmegen
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Bellevue, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
vrijdag 04 mei 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Veste, Delft
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater 't Speelhuis, Helmond
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Schouwburg de Lawei, Drachten
Thomas Smith - Strak
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
zaterdag 05 mei 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Parktheater, Eindhoven
20:15
Clifton Braam / Danielle Dorder / Glenn Huisden
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater de Griffioen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Luctor et Emergo, Rilland
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater de Bussel, Oosterhout
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kimpel, Bilzen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Zaantheater, Zaandam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Veste, Delft
Johan Goossens - Vlam
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Kom, Nieuwegein
Patrick Laureij
Wesopa Weesp, Weesp
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
William Boeva - Reset
C.C. De kern, Wilrijk
zondag 06 mei 2018
15:15
FATU 010 - Anuar, Javier Guzman, Sidney Schmeltz
Theater Zuidplein, Rotterdam
14:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Willem, Papendrecht
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
maandag 07 mei 2018
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Meervaart, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 08 mei 2018
Ali B - Koorts
Wilminktheater, Enschede
20:00
De Alex Klaasen Revue - Showponies
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jochen Otten - Troosten
Schuur, Haarlem
Murth Mossel - Pauwer
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Junushoff Theater, Wageningen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Zaantheater, Zaandam
woensdag 09 mei 2018
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Zaantheater, Zaandam
Ali B - Koorts
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Cameretten Festival
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Goudse Schouwburg, Gouda
Eva Crutzen - Opslaan Als
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fuad Hassen - Held
Chassé Theater, Breda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Johan Goossens - Vlam
Theater 't Speelhuis, Helmond
Lebbis - De Bovengrens
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Leiden Cabaret Festival Finalistentour
Meervaart, Amsterdam
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Theater de Bussel, Oosterhout