CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -24
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 13 mrt
C.C. Breughelzaal
Bree
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
S.C.C. De Ruchte
Someren
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Zaantheater
Zaandam
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Junushoff Theater
Wageningen
Zaantheater
Zaandam
Filmtheater Luxor
Zutphen
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
De Muze
Noordwijk
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Theater de Kom
Nieuwegein
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Jeugdtheater De krakeling
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Cultura
Ede
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
do 14 mrt
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theaters Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Gooiland
Hilversum
Scheldetheater
Terneuzen
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Den heuvel
Alphen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Griffioen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Chassé Theater
Breda
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
Theater de Purmaryn
Purmerend
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Podium Vlieland
Vlieland
Theater Sneek
Sneek
Musis
Arnhem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Meervaart
Amsterdam
1
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
vr 15 mrt
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Klinker
Winschoten
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Carrousel
Ommen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater De Storm
Winterswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam

woensdag 13 maart 2019

Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) C.C. Breughelzaal, Bree
De Partizanen - Het leven an sich Schouwburg Het Park, Hoorn
Emilio Guzman - Kom dan! Theater Geert Teis, Stadskanaal
Foto Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
Javier Guzman - Guzmán Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jochen Otten - Troosten Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Karin Bloemen - Souvenirs Theater de Voorveghter, Hardenberg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost Schouwburg Hengelo, Hengelo
Alex Ploeg Ultimatum Schouwburg De Kring, Roosendaal
André Manuel - DREEJKLEZOEW Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
ANNE & LISA - Weltschmerz Theater Orpheus, Apeldoorn
Arie & Silvester - Wie?! Parktheater, Eindhoven
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Paradijskleier Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) S.C.C. De Ruchte, Someren
Tineke Schouten - Highlights Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Zaantheater, Zaandam
René van Meurs - Ik beloof niks Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Patrick Laureij Junushoff Theater, Wageningen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Zaantheater, Zaandam
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Filmtheater Luxor, Zutphen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? De Muze, Noordwijk
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Thomas Acda - Motel Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts Agnietenhof, Tiel
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Jeugdtheater De krakeling, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Munttheater, Weert
20:15
Sara Kroos - Zonder verdoving Markant Uden, Uden
20:15
Cameretten Festival - Finalistentournee 2018 Cultura, Ede
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Meervaart, Amsterdam
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Diligentia, Den Haag
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Schouwburg Cuijk, Cuijk

donderdag 14 maart 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Onze Henry Theaters Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater Gooiland, Hilversum
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Scheldetheater, Terneuzen
Ali B - Koorts De Nieuwe Kolk, Assen
De Partizanen - Het leven an sich De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg De Kring, Roosendaal
Javier Guzman - Guzmán Den heuvel, Alphen
Karin Bloemen - Souvenirs Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Kleine Komedie, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech! Theater De Veste, Delft
Freek de Jonge - De Suppoost Schaffelaartheater, Barneveld
Alex Ploeg Ultimatum Theater de Griffioen, Amstelveen
André Manuel - DREEJKLEZOEW Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Arie & Silvester - Wie?! Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sara Kroos - Zonder Verdoving De Maagd, Bergen op Zoom
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Spiegel, Zwolle
Tineke Schouten - Highlights Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu Deventer Schouwburg, Deventer
Rayen Panday - Fenomeen Theater ’t Mozaïek, Wijchen
René van Meurs - Ik beloof niks Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Kamagurka - De grenzen van Ernst Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Patrick Laureij Theater De Storm, Winterswijk
Matroesjka - Brainwash Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Chassé Theater, Breda
00:00
Marco Lopes - Moedt Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Het Kielzog, Hoogezand
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Theater de Purmaryn, Purmerend
Roué Verveer - Heppie de Peppie Koninklijke Schouwburg, Den Haag
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Podium Vlieland, Vlieland
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Theater Sneek, Sneek
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Musis, Arnhem
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Dorine Wiersma - Gaan we katten? Het Veur Theater, Leidschendam
Thomas Acda - Motel Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Wilminktheater, Enschede
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Theater Ludens, Voorburg
20:00
Stefano Keizers - Erg Heel ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Zaantheater, Zaandam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Foto Daniël Arends
Daniël Arends Meervaart, Amsterdam
1
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Diligentia, Den Haag
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Murth Mossel - Pauwer KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere

vrijdag 15 maart 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theaterhotel Almelo, Almelo
Ali B - Koorts Theater De Klinker, Winschoten
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
De Partizanen - Het leven an sich Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg De Kring, Roosendaal
Javier Guzman - Guzmán Theater Carrousel, Ommen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Karin Bloemen - Souvenirs Theater De Storm, Winterswijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Kleine Komedie, Amsterdam
Pagina -24