Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
De Muze
Noordwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. Breughelzaal
Bree
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Jeugdtheater De krakeling
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Podium Vlieland
Vlieland
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg De Kring
Roosendaal
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Het Veur Theater
Leidschendam
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Gooiland
Hilversum
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Wilminktheater
Enschede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Chassé Theater
Breda
De Maagd
Bergen op Zoom
Schaffelaartheater
Barneveld
De Nieuwe Kolk
Assen
Musis
Arnhem
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Den heuvel
Alphen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. De Klameare
Workum
Theater De Storm
Winterswijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
00:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
woensdag 13 maart 2019
Patrick Laureij
Junushoff Theater, Wageningen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Sara Kroos - Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
S.C.C. De Ruchte, Someren
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Purmaryn, Purmerend
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Muze, Noordwijk
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Thomas Acda - Motel
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Ogterop, Meppel
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Boerderij, Huizen
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Het Park, Hoorn
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jochen Otten - Troosten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Arie & Silvester - Wie?!
Parktheater, Eindhoven
20:15
Cameretten Festival - Finalistentournee 2018
Cultura, Ede
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C. Breughelzaal, Bree
ANNE & LISA - Weltschmerz
Orpheus, Apeldoorn
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Jeugdtheater De krakeling, Amsterdam
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Guzmán
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 14 maart 2019
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Zaantheater, Zaandam
Patrick Laureij
Theater De Storm, Winterswijk
Rayen Panday - Fenomeen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater Ludens, Voorburg
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Podium Vlieland, Vlieland
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Scheldetheater, Terneuzen
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater de Stoep, Spijkenisse
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Sneek, Sneek
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Stefano Keizers - Erg Heel
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Het Veur Theater, Leidschendam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Leidse Schouwburg, Leiden
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Het Kielzog, Hoogezand
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Cpunt Theater, Hoofddorp
René van Meurs - Ik beloof niks
Cpunt Theater, Hoofddorp
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Gooiland, Hilversum
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arie & Silvester - Wie?!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
De Partizanen - Het leven an sich
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Wilminktheater, Enschede
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Claudia de Breij - Nu
Deventer Schouwburg, Deventer
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Veste, Delft
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Chassé Theater, Breda
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Maagd, Bergen op Zoom
Freek de Jonge - De Suppoost
Schaffelaartheater, Barneveld
Ali B - Koorts
De Nieuwe Kolk, Assen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Musis, Arnhem
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Daniël Arends
Meervaart, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Griffioen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Javier Guzman - Guzmán
Den heuvel, Alphen
20:30
Murth Mossel - Pauwer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 15 maart 2019
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
C.C. De Klameare, Workum
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Storm, Winterswijk
Ali B - Koorts
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Matroesjka - Brainwash
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Venray, Venray
Tineke Schouten - Highlights
De Maaspoort, Venlo
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Ruchte, Someren
Patrick Laureij
Theater aan de Schie, Schiedam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater Walhalla, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg De Kring, Roosendaal