Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Venray
Venray
Lindenberg Theater
Nijmegen
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Merksem
Merksem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Toegift
Den Hoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De hoogte
Winsum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Dok6
Panningen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kom
Nieuwegein
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Orpheus
Apeldoorn
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Concordia
Haastrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Zaantheater
Zaandam
Parktheater
Eindhoven
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Agnietenhof
Tiel
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Theater De Omval
Diemen
De Speeldoos
Vught
20:15
Diligentia
Den Haag
00:00
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Bon theater
Medemblik
19:30
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
Schouwburg Theothorne
Dieren
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
De Cammeleur
Dongen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Posthuis Theater
Heerenveen
Gigant
Apeldoorn
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Weijer
Boxmeer
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Spant!
Bussum
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Beun
Heiloo
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Het Musiater
Zevenaar
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Hofman
Utrecht
Theater De Storm
Winterswijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Kom
Nieuwegein
vrijdag 12 april 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Venray, Venray
zaterdag 13 april 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Lindenberg Theater, Nijmegen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Papenstraattheater, Zwolle
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Urbanus
Kursaal Oostende, Oostende
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Merksem, Merksem
Thomas Acda - Motel
Theater 't Speelhuis, Helmond
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Thijs Kemperink - Bonje
De Toegift, Den Hoorn
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
De hoogte, Winsum
Ronald Snijders - Groot Succes 2
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Dok6, Panningen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Koornbeurs, Franeker
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Orpheus, Apeldoorn
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Patrick Laureij
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Concordia, Haastrecht
Nathalie Baartman - Breek
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Sneek, Sneek
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Matroesjka - BRAINWASH
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Zaantheater, Zaandam
Kommil Foo - Oogst
Parktheater, Eindhoven
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Schattelijn, Geertruidenberg
Kiki Schippers - Waar
Agnietenhof, Tiel
18:00
Kev Adams
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Omval, Diemen
Johan Goossens - Vlam
De Speeldoos, Vught
20:15
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Diligentia, Den Haag
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Bon theater, Medemblik
19:30
Jacob Spoelstra / Martijn Oosterhuis / Reinier Meijer / Vincent Geers
Sociëteit Vereeniging, Haarlem
Henry van Loon - Onze Henry
Flint, Amersfoort
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Rietveld Theater, Delft
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Colosseum Dokkum, Dokkum
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Theothorne, Dieren
De Partizanen - Het leven an sich
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
Claudia de Breij - Nu
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Cammeleur, Dongen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Arie & Silvester - Wie?!
Posthuis Theater, Heerenveen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Gigant, Apeldoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theaterpand Weesp, Weesp
Ali B - Koorts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Alex Ploeg Ultimatum
De Weijer, Boxmeer
zondag 14 april 2019
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Maz Jobrani
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Spant!, Bussum
maandag 15 april 2019
20:15
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Meervaart, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Parktheater, Eindhoven
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
dinsdag 16 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Markant Uden, Uden
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Meenthe, Steenwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Beun, Heiloo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater Sneek, Sneek
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Leest, Waalwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán
Het Musiater, Zevenaar
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Veste, Delft
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
ComedyTrain on Tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadstheater Arnhem, Arnhem
woensdag 17 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Utrecht Laughs: Open Mic, Comedy Night (English Spoken)
Hofman, Utrecht
Thomas Acda - Motel
Theater De Storm, Winterswijk
Thijs Kemperink - Bonje
Theaterhotel Almelo, Almelo
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Hof 88, Almelo
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Kom, Nieuwegein