Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Kennemer Theater
Beverwijk
21:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
21:30
Posttheater
Arnhem
19:30
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Odeon
Zwolle
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
DRU Industriepark
Ulft
De Zwaan
Uitgeest
19:00
De Zwaan
Uitgeest
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater Idea
Soest
19:30
Theater Idea
Soest
21:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
19:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
DeMess
Naarden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Bon theater
Medemblik
Schouwburg Lochem
Lochem
21:30
Fulcotheater
IJsselstein
19:30
Fulcotheater
IJsselstein
21:30
Theater De Boerderij
Huizen
19:30
Theater De Boerderij
Huizen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
19:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Reggehof
Goor
De Kleine Willem
Enschede
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater RhederArt
Dieren
21:30
Theater De Omval
Diemen
19:30
Theater De Omval
Diemen
21:30
Diligentia
Den Haag
19:30
Diligentia
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
Koninklijk Circus
Brussel
21:30
Het Postkantoor
Bovenkarspel
19:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
21:30
De Dillewijn
Ankeveen
19:30
De Dillewijn
Ankeveen
Ziggo Dome
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
TivoliVredenburg
Utrecht
14:00
De Meenthe
Steenwijk
21:30
Diligentia
Den Haag
19:30
Diligentia
Den Haag
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Singer Theater
Laren
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
21:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
vrijdag 27 november 2020
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Kennemer Theater, Beverwijk
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Posttheater, Arnhem
21:30
Arie Koomen - BOE!
Posttheater, Arnhem
19:30
Arie Koomen - BOE!
Posttheater, Arnhem
Daniëlle Schel - OK
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
André Manuel - Sneu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 28 november 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Schouwburg Odeon, Zwolle
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
19:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Kardol - Welkom
DRU Industriepark, Ulft
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
De Zwaan, Uitgeest
19:00
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
De Zwaan, Uitgeest
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Agnietenhof, Tiel
20:00
Johan Goossens - In het beste geval
De Meenthe, Steenwijk
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Idea, Soest
19:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Idea, Soest
21:00
Murth Mossel - Tot op dat moment
Studio de Bakkerij, Rotterdam
19:30
Murth Mossel - Tot op dat moment
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
DeMess, Naarden
20:15
Eva Crutzen - Opslaan als
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Bon theater, Medemblik
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Schouwburg Lochem, Lochem
21:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Fulcotheater, IJsselstein
19:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Fulcotheater, IJsselstein
21:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater De Boerderij, Huizen
19:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater De Boerderij, Huizen
Edson Da Graça - Zoals het hoort
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Edson Da Graça - Zoals het hoort
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
19:00
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:30
Nesim - TaBoe!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
De Oosterpoort, Groningen
20:00
André Manuel - Sneu
De Reggehof, Goor
Man, man, man, de Podcast
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Lebbis - De Ervaring
ATLAS Theater, Emmen
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater RhederArt, Dieren
21:30
Stacey Esajas - SOEP!
Theater De Omval, Diemen
19:30
Stacey Esajas - SOEP!
Theater De Omval, Diemen
21:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Diligentia, Den Haag
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Diligentia, Den Haag
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Podium Hoge Woerd, De Meern
Éric Dupond-Moretti
Koninklijk Circus, Brussel
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Postkantoor, Bovenkarspel
19:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Posttheater, Arnhem
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
De Dillewijn, Ankeveen
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
De Dillewijn, Ankeveen
Roué Verveer - Covid-A-Tori
Ziggo Dome, Amsterdam
Roué Verveer - Covid-A-Tori
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
Daniëlle Schel - OK
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ronald Snijders - Een avond met mij
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Mainstage, 's-Hertogenbosch
zondag 29 november 2020
Man, man, man, de Podcast
TivoliVredenburg, Utrecht
14:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
De Meenthe, Steenwijk
21:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Diligentia, Den Haag
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Diligentia, Den Haag
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 30 november 2020
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 01 december 2020
20:00
Nina De La Parra - Gods wegen
Zaantheater, Zaandam
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Lebbis - De Ervaring
Singer Theater, Laren
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
21:30
Jandino - Opgefokt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:30
Jandino - Opgefokt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Alex Ploeg - EGO
Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Korrel Zout
De Kleine Komedie, Amsterdam
Greg Shapiro / Pep Rosenfeld - Lock Him Up
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Heel
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
TAQA Theater De Vest, Alkmaar