Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Musis
Arnhem
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
De Spil
Roeselare
De Ogtent
Duiven
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Café de Cactus
Hengelo
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Werftheater
Utrecht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Houten Kaap
Ouddorp
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:15
Theater De Veste
Delft
19:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater De Kik
Elst
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Pook
Oostknollendam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
Hoftheater
Raalte
Het Veur Theater
Leidschendam
Goudse Schouwburg
Gouda
DRU Industriepark
Ulft
Diligentia
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultura
Ede
cc Binder
Puurs
19:00
Café de Cactus
Hengelo
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Bon theater
Medemblik
Agora Theater Druten
Druten
16:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
15:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater Floralis
Lisse
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Theater Sneek
Sneek
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
vrijdag 04 februari 2022
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
André Manuel - Sneu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Podium Boxtel, Boxtel
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Musis, Arnhem
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Het Musiater, Zevenaar
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Dok6, Panningen
Pieter Derks - Uit het niets
Diligentia, Den Haag
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
De Spil, Roeselare
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
De Ogtent, Duiven
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
"positieve Test Comedy Show" M.m.v. Thijs Kemperink & Arie Koomen
Café de Cactus, Hengelo
20:15
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Oldenhermanns - FCKED
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:15
Beth & Flo - Niet wat je denkt
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Agnietenhof, Tiel
20:00
Kasper van Kooten - Deeltijd
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 05 februari 2022
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Werftheater, Utrecht
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
van Beresteyn, Veendam
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Theater PePijn, Den Haag
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Theater Houten Kaap, Ouddorp
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater De Veste, Delft
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater De Veste, Delft
20:30
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Theater De Kik, Elst
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater Dakota, Den Haag
21:00
René van Meurs - 2636
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Femke Vernij
Theater 't Web, Bleiswijk
20:30
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Streams Breede Beek, Nijkerk
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Oldenhermanns - FCKED
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
The Comedy Store @ Q-factory
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Pook, Oostknollendam
Man, man, man, de Podcast
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Ali B - Koorts
Meervaart, Amsterdam
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Meervaart, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Martiniplaza, Groningen
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Leidse Schouwburg, Leiden
Richard Ruben
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Junushoff Theater, Wageningen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Hoftheater, Raalte
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Het Veur Theater, Leidschendam
Jan Beuving - Restante
Goudse Schouwburg, Gouda
Christel de Laat - Hoe dan?!
DRU Industriepark, Ulft
Pieter Derks - Uit het niets
Diligentia, Den Haag
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Cultura, Ede
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
cc Binder , Puurs
19:00
"positieve Test Comedy Show 2" M.m.v. Thijs Kemperink & Johan Van Guli
Café de Cactus, Hengelo
20:15
Lebbis - De Ziel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Rayen Panday - Focus
Bon theater, Medemblik
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Agora Theater Druten, Druten
zondag 06 februari 2022
16:00
Beperkt Houdbaar - Canvas
Theater Walhalla, Rotterdam
Man, man, man, de Podcast
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater 't Onderdak, Sassenheim
15:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Schouwburg Odeon, Zwolle
maandag 07 februari 2022
20:00
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Theater Floralis, Lisse
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Meervaart, Amsterdam
20:00
Man, man, man, de Podcast
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 08 februari 2022
Pieter Derks - Uit het niets
Theater Sneek, Sneek
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Theater De Veste, Delft
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Parktheater, Eindhoven