CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -24
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 04 feb
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
21:15
Theater De Veste
Delft
19:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
za 05 feb
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
19:00
Café de Cactus
Hengelo
cc Binder
Puurs
Cultura
Ede
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Toegift
Den Hoorn
Diligentia
Den Haag
DRU Industriepark
Ulft
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Veur Theater
Leidschendam
Hoftheater
Raalte
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
20:30
Pook
Oostknollendam
1
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater De Kik
Elst
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
21:15
Theater De Veste
Delft
19:15
Theater De Veste
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater Houten Kaap
Ouddorp
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
van Beresteyn
Veendam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Werftheater
Utrecht
zo 06 feb
15:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater de Spiegel
Zwolle
16:00
Theater Walhalla
Rotterdam
ma 07 feb
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Floralis
Lisse
di 08 feb
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven

vrijdag 04 februari 2022

20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou Podium Boxtel, Boxtel
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Jandino - Opgefokt Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Youp van 't Hek - De laatste ronde Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Zoutmus - Jungleprinter Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
André Manuel - Sneu Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Rayen Panday - Focus Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Femke Vernij Theater 't Pand, Gorinchem
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:00
René van Meurs - 2636 Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's Theater de Spiegel, Zwolle
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Theater De Veste, Delft
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Theater De Veste, Delft
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater Kerkrade, Kerkrade
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte Theater Ludens, Voorburg
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand Theater PePijn, Den Haag
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat! Theater Zinin, Nijverdal
Christel de Laat - Hoe dan?! Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - SNAK Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes Werftheater, Utrecht

zaterdag 05 februari 2022

Karin Bruers - Love is Wonderful! Agora Theater Druten, Druten
20:15
Rayen Panday - Focus Bon theater, Medemblik
20:15
Lebbis - De Ziel C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
19:00
"positieve Test Comedy Show 2" M.m.v. Thijs Kemperink & Johan Van Guli Café de Cactus, Hengelo
Els de Schepper - Ziet ze vliegen cc Binder , Puurs
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Cultura, Ede
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Sanne Wallis de Vries - Kom De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei De Meenthe, Steenwijk
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth De Molenberg, Delfzijl
Jeroens Clan - Tere Zieltjes De Toegift, Den Hoorn
Pieter Derks - Uit het niets Diligentia, Den Haag
Christel de Laat - Hoe dan?! DRU Industriepark, Ulft
Jan Beuving - Restante Goudse Schouwburg, Gouda
Sjaak Bral - De Meesterkraker Het Veur Theater, Leidschendam
Kasper van der Laan - 1 Kilo Hoftheater, Raalte
Harrie Jekkers - Achter de Duinen Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Richard Ruben Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Zoutmus - Jungleprinter Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Martiniplaza, Groningen
20:15
Ali B - Koorts Meervaart, Amsterdam
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe! Meervaart, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Man, man, man, de Podcast Parktheater, Eindhoven
20:30
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Pook, Oostknollendam
1
The Comedy Store @ Q-factory Q-Factory, Amsterdam
20:00
Oldenhermanns - FCKED Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Youp van 't Hek - De laatste ronde Schouwburg Lochem, Lochem
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Streams Breede Beek, Nijkerk
20:30
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Femke Vernij Theater 't Web, Bleiswijk
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:00
René van Meurs - 2636 Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar Theater Dakota, Den Haag
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Theater De Kik, Elst
20:30
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch… Theater De Leest, Waalwijk
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Theater De Veste, Delft
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Theater De Veste, Delft
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Theater Houten Kaap, Ouddorp
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand Theater PePijn, Den Haag
20:15
LOS - Lusten en Lasten Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet van Beresteyn, Veendam
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kirsten van Teijn - (S)experiment Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes Werftheater, Utrecht

zondag 06 februari 2022

15:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch… Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar Theater 't Onderdak, Sassenheim
Man, man, man, de Podcast Theater de Spiegel, Zwolle
16:00
Beperkt Houdbaar - Canvas Theater Walhalla, Rotterdam

maandag 07 februari 2022

20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Man, man, man, de Podcast DeLaMar, Amsterdam
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Meervaart, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - En nu dan? Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes Theater Floralis, Lisse

dinsdag 08 februari 2022

20:00
Man, man, man, de Podcast DeLaMar, Amsterdam
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Meervaart, Amsterdam
Karin Bruers - Love is Wonderful! Parktheater, Eindhoven
20:00
Plien en Bianca - En nu dan? Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Theater de Schalm, Veldhoven
Pagina -24