CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -249
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 26 nov
20:30
Café Jong Belegen
Alkmaar
do 27 nov
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
1
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Taverne
Bergen
1
20:30
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater Sneek
Sneek
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Comedy Club Amersfoort
Amersfoort
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 28 nov
Posthuis Theater
Heerenveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Theater Walhalla
Rotterdam
De Speeldoos
Vught
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Agora Theater Druten
Druten
1
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Hasselbak
Eemnes
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Spant!
Bussum
1
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
za 29 nov
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Theotorne
Dieren
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
C.C. De Klameare
Workum
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater Achterom
Hilversum

woensdag 26 november 2014

20:30
Comedy Inc. Café Jong Belegen, Alkmaar

donderdag 27 november 2014

Paul de Leeuw - Ik ben rustig! Oude Luxor Theater, Rotterdam
Foto Daniël Arends - Carte Blanche
Daniël Arends - Carte Blanche Theater Walhalla, Rotterdam
1
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy Theater Idea, Soest
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Ashton Brothers - Treasures Theater de Mythe, Goes
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Veluvine, Nunspeet
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Lach het weg C.C. De Pas, Heesch
20:30
Gé Reinders / Syb van der Ploeg Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Foto Comedyclub Bergen
Comedyclub Bergen Taverne, Bergen
1
20:30
Martijn Koning - Sint & Nieuw Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:30
Eric Koller - blijft thuis! Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel Theater Sneek, Sneek
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out) Schouwburg Almere, Almere
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2014 Theater Ludens, Voorburg
20:30
Vrouwen willen maar 1 ding De Kattendans, Bergeijk
20:30
Comedy Inc. Sinterklaas Special Comedy Club Amersfoort, Amersfoort
20:30
Kees van Amstel Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 28 november 2014

Hans Liberg - ATTACCA Posthuis Theater, Heerenveen
Paul de Leeuw - Ik ben rustig! Oude Luxor Theater, Rotterdam
Marjolijn van Kooten - In principe wel Zaantheater, Zaandam
Daniël Arends - Carte Blanche Theater Walhalla, Rotterdam
Comedy Kitchen - Fresh Meat De Speeldoos, Vught
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino! Junushoff Theater, Wageningen
20:00
René van Meurs Theater PePijn, Den Haag
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag! Theater De Omval, Diemen
20:00
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling) Agnietenhof, Tiel
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Agora Theater Druten, Druten
1
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Firma Zintuig BIRD, Rotterdam
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop SplotsZ, Roelofarendsveen
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise) Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out) De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
MAAR ONDERTUSSEN Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out) Theater de Hasselbak, Eemnes
20:00
Karin Bloemen - Kerst met een grote K Agnietenhof, Tiel
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow De Maaspoort, Venlo
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Kasper van Kooten - Karakters Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Gé Reinders / Syb van der Ploeg Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Wim Daniëls & Yvonne Gijsbers De Weijer, Boxmeer
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel Cultura, Ede
20:15
Lenette van Dongen - Roedel Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Foto Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Spant!, Bussum
1
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2014 C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Ashton Brothers - Treasures Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Lach het weg De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Vrouwen willen maar 1 ding Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Theater De Musketon, Utrecht
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers (try-out) Werftheater, Utrecht
20:30
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk Posttheater, Arnhem
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst! Wesopa Weesp, Weesp
20:30
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Goudse Schouwburg, Gouda

zaterdag 29 november 2014

Daniël Arends - Carte Blanche Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino! Figi Theater, Zeist
20:00
René van Meurs - Voor de Storm Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Gé Reinders / Syb van der Ploeg Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers Iduna, Drachten
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Agnietenhof, Tiel
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag! Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht Schouwburg Theotorne, Dieren
20:00
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde van Beresteyn, Veendam
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:00
Jennifer Evenhuis - Gul (try-out) C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:00
Cameretten Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Urbanus Zelf! Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow Jan van Besouw, Goirle
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise) Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out) C.C. De Klameare, Workum
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out) Ledeltheater, Oostburg
20:00
Karin Bloemen - Kerst met een grote K Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Nathalie Baartman - Louter Theater Achterom, Hilversum
Pagina -249