CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -249
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 20 mei
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:15
Theater De Veste
Delft
1
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Meervaart
Amsterdam
1
do 21 mei
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
1
1
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Koningshof
Maassluis
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Het Perron
Amsterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 22 mei
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
za 23 mei
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
1
20:00
Theater De Klinker
Winschoten
1
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Spant!
Bussum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
1
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
De Zwaan
Uitgeest
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
1
di 26 mei
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Flint
Amersfoort
wo 27 mei
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Pitboel Theater
Sittard
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Café Jong Belegen
Alkmaar
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:30
Boom Chicago
Amsterdam
do 28 mei
Dok6
Panningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Munttheater
Weert
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur

woensdag 20 mei 2015

20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 De Oosterpoort, Groningen
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Johan Goossens - Daglicht De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:15
Nico Dijkshoorn - VUIG Theater De Veste, Delft
1
20:15
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur Veluvine, Nunspeet
20:15
Eric Koller - blijft thuis! Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Comedy central presents l Bill Maher Meervaart, Amsterdam
1

donderdag 21 mei 2015

Anne Jan Toonstra - Oi Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Daniël Arends - Carte Blanche Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Schudden - Perrongeluk Flint, Amersfoort
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen! Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
De Partizanen - De Partizanen Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood Het Klooster, Nuenen
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 Orpheus, Apeldoorn
Foto Javier Guzman - Absurd verlicht
Javier Guzman - Absurd verlicht Goudse Schouwburg, Gouda
1
1
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Theater De Veste, Delft
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Nathalie Baartman - Louter Chassé Theater, Breda
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop Koningshof, Maassluis
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2 Markant Uden, Uden
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Het Perron, Amsterdam
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2 Theater Bellevue, Amsterdam
Comedy Inc. Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
20:30
Murth Mossel Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 22 mei 2015

Henry van Loon | Sluimer Theater De Omval, Diemen
Daniël Arends - Carte Blanche Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen! Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Zaantheater, Zaandam
20:00
De Partizanen - De Partizanen De Maaspoort, Venlo
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Theater Sneek, Sneek
20:00
Johan Goossens - Daglicht Posttheater, Arnhem
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Orpheus, Apeldoorn
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd De Meerpaal, Dronten
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur Theater Hof 88, Almelo
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Cabarestafette Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Meervaart, Amsterdam
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Howard Komproe - De LULverhalen 2 Theater de Spiegel, Zwolle

zaterdag 23 mei 2015

Foto Daniël Arends - Carte Blanche
Daniël Arends - Carte Blanche Stadsschouwburg Groningen, Groningen
1
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen! Theater De Klinker, Winschoten
1
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Chassé Theater, Breda
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Schouwburg Almere, Almere
20:00
Johan Goossens - Daglicht Wilminktheater, Enschede
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Nathalie Baartman - Louter Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Nico Dijkshoorn - VUIG Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2 Theater De Veste, Delft
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Spant!, Bussum
Foto Javier Guzman - Absurd verlicht
Javier Guzman - Absurd verlicht TAQA Theater De Vest, Alkmaar
1
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Meervaart, Amsterdam
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur Jan van Besouw, Goirle
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Thijs Kemperink - Gas d'r op De Zwaan, Uitgeest
Foto Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
1

dinsdag 26 mei 2015

20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Toneelschuur, Haarlem
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht Flint, Amersfoort

woensdag 27 mei 2015

Daniël Arends - Carte Blanche Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Bram van der Velde / Victor Luis van Es Pitboel Theater, Sittard
20:00
Nico Dijkshoorn - VUIG Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Schudden - Perrongeluk Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen! Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Orpheus, Apeldoorn
20:00
Eric Koller - blijft thuis! Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht Zaantheater, Zaandam
20:30
Comedy Inc. Café Jong Belegen, Alkmaar
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21:30
Nicole Mischler / Peter More Boom Chicago, Amsterdam

donderdag 28 mei 2015

Buitenstaanders Dok6, Panningen
Daniël Arends - Carte Blanche TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Schudden - Perrongeluk De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen! Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
De Partizanen - De Partizanen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Munttheater, Weert
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Pagina -249