Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
Singer Theater
Laren
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Omval
Diemen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theaterpand Weesp
Weesp
van Beresteyn
Veendam
00:00
Werftheater
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
De Boodschap
Rijen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
De Reggehof
Goor
20:15
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paleis 12
Brussel
Parktheater
Eindhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Kik
Elst
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Kulturhus
Borne
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater RhederArt
Dieren
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Werftheater
Utrecht
Wesopa Weesp
Weesp
Wilminktheater
Enschede
Wilminktheater
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
15:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
DeLaMar
Amsterdam
07:30
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Markant Uden
Uden
18:15
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
vrijdag 29 maart 2019
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Singer Theater, Laren
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Spant!, Bussum
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Beun, Heiloo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Matroesjka - Brainwash
Theater De Omval, Diemen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Willem, Papendrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Hofpoort, Coevorden
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater PePijn, Den Haag
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theaterhotel Almelo, Almelo
Rayen Panday - Fenomeen
Theaterpand Weesp, Weesp
Javier Guzman - Guzmán
van Beresteyn, Veendam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Werftheater, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Eh...
Wilminktheater, Enschede
zaterdag 30 maart 2019
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Stefano Keizers - Erg Heel
De Boodschap, Rijen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Maaspoort, Venlo
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Poorterij, Zaltbommel
Thomas Acda - Motel
De Reggehof, Goor
20:15
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Diligentia, Den Haag
Thijs Kemperink - Bonje
Dok6, Panningen
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Murth Mossel - Pauwer
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Daniëlle Schel - Patroon
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Kulturhus Holten, Holten
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Orpheus, Apeldoorn
Yentl en de Boer - Magie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Rire Ensemble
Paleis 12, Brussel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Parktheater, Eindhoven
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Posttheater, Arnhem
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg de Lawei, Drachten
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Venray, Venray
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Dolf Jansen - Bijna
Theater 't Pand, Gorinchem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kiki Schippers - Waar
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Kik, Elst
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater de Kom, Nieuwegein
De Partizanen - Het leven an sich
Theater De Omval, Diemen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kommil Foo - Oogst
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Nathalie Baartman - Breek
Theater Kulturhus, Borne
Matroesjka - Brainwash
Theater Ludens, Voorburg
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater PePijn, Den Haag
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater RhederArt, Dieren
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Werftheater, Utrecht
Javier Guzman - Guzmán
Wesopa Weesp, Weesp
Brigitte Kaandorp - Eh...
Wilminktheater, Enschede
Louise Korthals - Alles is er
Wilminktheater, Enschede
zondag 31 maart 2019
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Roel C. Verburg / Ruud Smulders
Simplon, Groningen
15:00
Piepschuim - Grote Woorden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
maandag 01 april 2019
Lieve Scheire - Live in Nerdland
DeLaMar, Amsterdam
07:30
Start-Up Comedy met Katinka Polderman inclusief ontbijt
Diligentia, Den Haag
Freek de Jonge - De Suppoost
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Maassen
Markant Uden, Uden
18:15
Kevin Bridges
Meervaart, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Schouwburg Het Park, Hoorn
dinsdag 02 april 2019
20:00
Aziz Ansari
AFAS Live, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Chassé Theater, Breda
Kiki Schippers - Waar
De Harmonie, Leeuwarden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Diligentia, Den Haag