CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -250
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 12 dec
20:00
DOK 6
Panningen
20:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Flint
Amersfoort
Theater Idea
Soest
1
20:00
G.C. ‘t Kwadrant
Diegem
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Spant!
Bussum
20:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Sneek
Sneek
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
22:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
za 13 dec
De Vossenkuil
Oud-Vossemeer
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Theater Ludens
Voorburg
Agnietenhof
Tiel
1
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
TOP
Bemmel
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Posttheater
Arnhem
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
De Schakel
Gilze
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Koningshof
Maassluis
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
22:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
zo 14 dec
14:30
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
ma 15 dec
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
2
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
di 16 dec
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:00
Café Rex
Utrecht

vrijdag 12 december 2014

20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen DOK 6, Panningen
20:00
Piepschuim - Recept Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
De Partizanen - De Partizanen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino! De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
André Manuel - Het Geval Apart Flint, Amersfoort
Foto Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Theater Idea, Soest
1
20:00
Intgeniep - Op en haar G.C. ‘t Kwadrant, Diegem
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent Spant!, Bussum
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg! C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid Posttheater, Arnhem
20:00
Cameretten Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow Chassé Theater, Breda
20:00
Brokstukken - Heavy Balls Gryphus, Vierlingsbeek
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out) De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Karin Bloemen - Kerst met een grote K Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Nathalie Baartman - Louter De Molenberg, Delfzijl
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen! Theater De Veste, Delft
20:15
Kasper van Kooten - Karakters Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Eric Koller - blijft thuis! Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Lenette van Dongen - Roedel Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2014 De Muze, Noordwijk
20:15
Ashton Brothers - Treasures Flint, Amersfoort
20:30
Pepijn Schoneveld - Meneer Jongetje Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Marjolijn van Kooten - In principe wel Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling) Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out) Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers (try-out) Theater PePijn, Den Haag
20:30
Vrijdag & Sandifort | Löyly (première) Meervaart, Amsterdam
20:30
Voor De Prijzen en De Roem Theater Sneek, Sneek
20:30
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn Schouwburg Amphion, Doetinchem
22:15
Youp van 't Hek - Wat is de vraag? Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem

zaterdag 13 december 2014

Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier De Vossenkuil, Oud-Vossemeer
Hans Liberg - ATTACCA C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
20:00
Schudden - Perrongeluk De Muze, Noordwijk
20:00
Eric van Sauers - Ontroert C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers (try-out) Theater Hof 88, Almelo
20:00
Reijn en Goed - The Friendshow Werftheater, Utrecht
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe (try-out) Theater Ludens, Voorburg
Foto De Partizanen - De Partizanen
De Partizanen - De Partizanen Agnietenhof, Tiel
1
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino! De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
René van Meurs - Voor de Storm TOP, Bemmel
20:00
André Manuel - Het Geval Apart Wilminktheater, Enschede
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag! Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent Flint, Amersfoort
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid Posttheater, Arnhem
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out) De Schakel, Gilze
20:00
Karin Bloemen - Kerst met een grote K De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Nathalie Baartman - Louter Koningshof, Maassluis
20:15
Kasper van Kooten - Karakters Markant Uden, Uden
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Diligentia, Den Haag
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Lenette van Dongen - Roedel Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Droog Brood - Kissy Kissy Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Eva Crutzen - Bankzitten De Weijer, Boxmeer
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2014 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Ashton Brothers - Treasures Theater De Veste, Delft
20:15
Lach het weg Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Ali B beken(d)t Hoftheater, Raalte
20:30
Gé Reinders / Syb van der Ploeg Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling) Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Eric Koller - blijft thuis! Het Trefpunt, Warmond
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers (try-out) Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst! Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn Schouwburg Het Park, Hoorn
22:15
Youp van 't Hek - Wat is de vraag? Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem

zondag 14 december 2014

14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2014 Theater Dakota, Den Haag
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Lach het weg C.C. 't Gasthoes, Horst
20:15
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht Schouwburg de Meerse, Hoofddorp

maandag 15 december 2014

20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald AFAS Circustheater, Scheveningen
2
20:15
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn De Kleine Komedie, Amsterdam

dinsdag 16 december 2014

20:00
Eric van Sauers - Ontroert Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Marjolijn van Kooten - In principe wel Toneelschuur, Haarlem
20:00
Comedy Inc. Café Rex, Utrecht
Pagina -250