Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Idea
Soest
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Vorstin
Hilversum
Witte Theater
IJmuiden
Zaantheater
Zaandam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
C.C. De Klameare
Workum
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Den Horinck
Asse
20:15
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Spil
Roeselare
De Weijer
Boxmeer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Figi Theater
Zeist
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Singer Theater
Laren
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
Theater Landgraaf
Landgraaf
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Veluvine
Nunspeet
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Volta
Amsterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
20:15
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Bon theater
Medemblik
C.C De Muze
Heusden-Zolder
C.C. Den Horinck
Asse
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Reggehof
Goor
20:00
De Reggehof
Goor
De Skâns
Gorredijk
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Koningshof
Maassluis
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kulturhus Holten
Holten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Markant Uden
Uden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
donderdag 24 november 2016
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Leest, Waalwijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Purmaryn, Purmerend
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater Idea, Soest
André Manuel - De Onzen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Daniël Arends - De Afterparty
Witte Theater, IJmuiden
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Zaantheater, Zaandam
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 25 november 2016
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
C.C. De Klameare, Workum
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
C.C. Den Herd, Bladel
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Den Horinck, Asse
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Chassé Theater, Breda
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cultura, Ede
Mini & Maxi
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Kleine Willem, Enschede
Peter Heerschop - Van horen zeggen
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Ton Kas - Jabroer
De Nieuwe Kolk, Assen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Spil, Roeselare
Daniël Arends - De Afterparty
De Weijer, Boxmeer
Johan Goossens - Daglicht
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Deventer Schouwburg, Deventer
Joep Onderdelinden - Taart!
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Isabelle Beernaert
Figi Theater, Zeist
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
The Sunshine Boys
Orpheus, Apeldoorn
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Posttheater, Arnhem
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Enge Buren - Ruk!
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Lochem, Lochem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Singer Theater, Laren
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater de Griffioen, Amstelveen
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater De Omval, Diemen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater De Willem, Papendrecht
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater Landgraaf, Landgraaf
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater PePijn, Den Haag
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Veluvine, Nunspeet
20:15
André Manuel - De Onzen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Henry van Loon - Sleutelmoment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
De VV @ Volta
Volta, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Minou Bosua - Minoux
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 26 november 2016
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Agnietenhof, Tiel
Kirsten van Teijn - Zalf
Agora Theater Druten, Druten
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Bon theater, Medemblik
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Den Horinck, Asse
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Maaspoort, Venlo
20:00
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Nieuwe Kolk, Assen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Reggehof, Goor
20:00
Ali B - Je Suis Ali
De Reggehof, Goor
Enge Buren - Ruk!
De Skâns, Gorredijk
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Smeltkroes, Maarheeze
Debby Petter - Bed & Breakfast
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
André Manuel - De Onzen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Daniël Arends - De Afterparty
Koningshof, Maassluis
20:00
NUHR
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Johan Goossens - Daglicht
Kulturhus Holten, Holten
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Leidse Schouwburg, Leiden
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Markant Uden, Uden
Cameretten finale
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Sunshine Boys
Orpheus, Apeldoorn
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Cabarestafette
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Posttheater, Arnhem
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Ronald Snijders (muzikant)
Schouwburg de Lawei, Drachten
René van Meurs - Even goede vrienden
Schouwburg Het Park, Hoorn