CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -251
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 18 nov
Diligentia
Den Haag
2
wo 19 nov
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Rietveld Theater
Delft
Diligentia
Den Haag
1
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
De Schavuit
Zeist
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
do 20 nov
S.C.C. Maldensteijn
Malden
30CC/Wagehuys
Leuven
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
HAN Campustheater
Nijmegen
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Melkweg
Amsterdam
1
20:15
Theater Achterom
Hilversum
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
1
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 21 nov
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Vorstin
Hilversum
19:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Klif
Nijmegen
20:00
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
M-Lab
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Eendracht
Gemert
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Eek en Ruijgrok
Eindhoven
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
De Weijer
Boxmeer

dinsdag 18 november 2014

Foto Youp van 't Hek - Wat is de vraag?
Youp van 't Hek - Wat is de vraag? Diligentia, Den Haag
2

woensdag 19 november 2014

20:00
Murth Mossel - Louter Liefde De Muze, Noordwijk
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 Zaantheater, Zaandam
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia C.C. De Pas, Heesch
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Rietveld Theater, Delft
Foto Youp van 't Hek - Wat is de vraag?
Youp van 't Hek - Wat is de vraag? Diligentia, Den Haag
1
20:00
Nathalie Baartman - Louter Theater PePijn, Den Haag
20:00
Ashton Brothers - Treasures Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Pieter Jouke - Woord houden De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Eva Crutzen - Bankzitten Cultura, Ede
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2014 Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Martijn Koning - Sint & Nieuw Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling) De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars Posttheater, Arnhem
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Ali B Parktheater, Eindhoven
20:30
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Comedy Inc. De Schavuit, Zeist
20:30
Jan van den Berg Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

donderdag 20 november 2014

Daniël Arends - Carte Blanche S.C.C. Maldensteijn, Malden
Jan Jaap van der Wal - Dystopia 30CC/Wagehuys, Leuven
20:00
Herman in een bakje geitenkwark Iduna, Drachten
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager Agnietenhof, Tiel
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde HAN Campustheater, Nijmegen
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent Chassé Theater, Breda
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg! Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Cameretten Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow Het Klooster, Nuenen
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out) C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Nathalie Baartman - Louter Theater PePijn, Den Haag
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Schouwburg Venray, Venray
20:00
Ashton Brothers - Treasures Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Vrouwen willen maar 1 ding De Meenthe, Steenwijk
20:00
Eddie Griffin Melkweg, Amsterdam
1
20:15
Kasper van Kooten Theater Achterom, Hilversum
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud De Meenthe, Steenwijk
20:15
Thijs van Domburg - De Wraak van de Koolmees Theater Idea, Soest
20:15
Lenette van Dongen - Roedel Diligentia, Den Haag
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk Theater Sneek, Sneek
20:15
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst! Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
MAAR ONDERTUSSEN Zaantheater, Zaandam
20:15
Najib Amhali - I Am Hali De Maaspoort, Venlo
20:15
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn Theater Hof 88, Almelo
20:30
Madelijne Kool - Kool aan de Gang Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling) Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Lach het weg Theater Ludens, Voorburg
20:30
Comedy Inc. Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
1
20:30
De Hyena's Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 21 november 2014

Daniël Arends - Carte Blanche Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Comedy Kitchen - Fresh Meat De Vorstin, Hilversum
19:00
Javier Guzman - Absurd verlicht Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
André Manuel - Het Geval Apart Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Intgeniep - Op en haar Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference De Meerpaal, Dronten
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia Theater PePijn, Den Haag
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Cameretten Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Urbanus Zelf! Orpheus, Apeldoorn
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow Het Klooster, Nuenen
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out) Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Max van den Burg - Amok Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Nathalie Baartman - Louter De Klif, Nijmegen
20:00
Anuar - Integer Theater Dakota, Den Haag
20:15
Sara Kroos | Van Jewelste Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling) Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Thijs van Domburg - De Wraak van de Koolmees M-Lab, Amsterdam
20:15
Lenette van Dongen - Roedel Diligentia, Den Haag
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2014 Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Najib Amhali - I Am Hali De Maaspoort, Venlo
20:15
Vrouwen willen maar 1 ding De Eendracht, Gemert
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Posttheater, Arnhem
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel Eek en Ruijgrok, Eindhoven
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out) Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
MAAR ONDERTUSSEN Schouwburg Almere, Almere
20:30
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Meervaart, Amsterdam
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Lach het weg De Weijer, Boxmeer
Pagina -251