CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -251
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 18 jan
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
do 19 jan
Meervaart
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Dakota
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg de Lawei
Drachten
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Theater De Lievekamp
Oss
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Lochem
Lochem
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
14:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vr 20 jan
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Koornbeurs
Franeker
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Stenge
Heinkenszand
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kunstgreep
Oostzaan
De Reggehof
Goor
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
1
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Diligentia
Den Haag
1
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
De Boodschap
Rijen
20:30
Theater De Omval
Diemen
za 21 jan
Het Klooster
Woerden
Fulcotheater
IJsselstein
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Ludens
Voorburg
Meervaart
Amsterdam
Hof in Salland
Raalte
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
ATLAS Theater
Emmen
De Stenge
Heinkenszand
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Nieuwe Kolk
Assen
1
Cultura
Ede
14:00
Theater de Speeldoos
Baarn
16:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Scagon theater
Schagen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam

woensdag 18 januari 2017

20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Ali B - Je Suis Ali Meervaart, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Comedy Atelier Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Theater Bellevue, Amsterdam

donderdag 19 januari 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Meervaart, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur De Harmonie, Leeuwarden
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater Dakota, Den Haag
René van Meurs - Even goede vrienden Fulcotheater, IJsselstein
Minou Bosua - Minoux Schouwburg de Lawei, Drachten
Lenette van Dongen - Tegenwind Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill De Kleine Komedie, Amsterdam
1
André Manuel - De Onzen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Marc-Marie Huijbregts Theater De Lievekamp, Oss
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Youp van 't Hek - Licht Schouwburg Amphion, Doetinchem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater 't Speelhuis, Helmond
Daniël Arends - De Afterparty Schouwburg Lochem, Lochem
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
14:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
NUHR Wilminktheater, Enschede
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit De Meenthe, Steenwijk
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten De Muze, Noordwijk
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Weijer, Boxmeer
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Dok6, Panningen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Cameretten - Finalistentournee Schouwburg Almere, Almere
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Watskeburt?! - de musical Theater Sneek, Sneek
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

vrijdag 20 januari 2017

Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater de Koornbeurs, Franeker
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Parktheater, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor De Stenge, Heinkenszand
Henry van Loon - Sleutelmoment Lindenberg Theater, Nijmegen
Youp van 't Hek - Licht Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - De Afterparty De Kunstgreep, Oostzaan
Pieter Derks - Spot De Reggehof, Goor
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
NUHR Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Agnietenhof, Tiel
20:00
Wim Helsen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Watskeburt?! - de musical Theater De Kolk, Assen
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles Theater Carrousel, Ommen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Mini & Maxi Theater De Veste, Delft
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit Hoftheater, Raalte
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
1
20:15
Cameretten - Finalistentournee Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater Dakota, Den Haag
Foto Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Diligentia, Den Haag
1
20:30
Enge Buren - Ruk! Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Oldenosborn - #Life Agora Theater Druten, Druten
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum De Boodschap, Rijen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater De Omval, Diemen

zaterdag 21 januari 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Het Klooster, Woerden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Fulcotheater, IJsselstein
Kirsten van Teijn - Zalf Het Postkantoor, Bovenkarspel
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Theater Geert Teis, Stadskanaal
René van Meurs - Even goede vrienden Theater Ludens, Voorburg
Minou Bosua - Minoux Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Hof in Salland, Raalte
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - De Onzen Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniël Arends - De Afterparty ATLAS Theater, Emmen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor De Stenge, Heinkenszand
Marc-Marie Huijbregts Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles Kennemer Theater, Beverwijk
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Schouwburg Hengelo, Hengelo
Cabarestafette De Nieuwe Kolk, Assen
1
Pieter Derks - Spot Cultura, Ede
14:00
Jan van Maanen - Voor Alles Theater de Speeldoos, Baarn
16:00
Oldenosborn - #Life Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
KEIHARD LACHEN MET JAVIER GUZMAN - PATRICK MEIJER - FABIAN FRANCISCUS De Flux, Zaandam
20:00
Enge Buren - Ruk! Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:00
NUHR Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Scagon theater, Schagen
20:00
Martijn Hillenius - De man in bonus De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Watskeburt?! - de musical Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater aan de Schie, Schiedam
Pagina -251