Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Crown theater
Aalsmeer
20:30
Theater De Omval
Diemen
23:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Aan de Slinger
Houten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
De Weijer
Boxmeer
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Het Klooster
Nuenen
De Maaspoort
Venlo
Theater 't Pand
Gorinchem
De Zwaan
Uitgeest
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Singer Theater
Laren
19:30
Theater de Kampanje
Den Helder
De Kunstgreep
Oostzaan
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Spant!
Bussum
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:15
Theater de Hasselbak
Eemnes
Schouwburg Almere
Almere
Zaantheater
Zaandam
De Boodschap
Rijen
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
DeLaMar
Amsterdam
RAI Theater
Amsterdam
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Zaantheater
Zaandam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Posttheater
Arnhem
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agnietenhof
Tiel
De Dialoog
Ermelo
Het Musiater
Zevenaar
De Horst
Venhorst
De KultuurKlup
Elst
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Capellenborg Theater
Wijhe
De Hege Fonnen
Lemmer
20:30
C.C. De Kinkel
Bemmel
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
19:00
Theater De Kolk
Assen
Spant!
Bussum
20:30
Theater De Molen
Beuningen
Beauforthuis
Austerlitz
Zaantheater
Zaandam
14:30
DeLaMar
Amsterdam
Crown theater
Aalsmeer
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Witte Theater
IJmuiden
De Meerpaal
Dronten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater De Kolk
Assen
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Musis
Arnhem
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Flint
Amersfoort
vrijdag 11 maart 2016
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Cabaretteketet
Crown theater, Aalsmeer
20:30
Cameretten Finalistentournee
Theater De Omval, Diemen
23:00
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Debby Petter - Bed & Breakfast
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Aan de Slinger, Houten
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Bussel, Oosterhout
Hans Aarsman - Zelf weten
De Weijer, Boxmeer
20:30
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
World Forum Theater, Den Haag
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
JW Roy / Leon Verdonschot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kasper van Kooten
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Het Klooster, Nuenen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Maaspoort, Venlo
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater 't Pand, Gorinchem
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
De Zwaan, Uitgeest
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Singer Theater, Laren
19:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater de Kampanje, Den Helder
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kunstgreep, Oostzaan
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Posttheater, Arnhem
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Spant!, Bussum
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
zaterdag 12 maart 2016
Ali B - Je Suis Ali
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:15
Anne Jan Toonstra
Theater de Hasselbak, Eemnes
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Almere, Almere
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Zaantheater, Zaandam
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
De Boodschap, Rijen
Cabarestafette
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Cameretten Finalistentournee
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Walhalla, Rotterdam
Hans Aarsman - Zelf weten
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
RAI Theater, Amsterdam
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Kasper van Kooten
Zaantheater, Zaandam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Agnietenhof, Tiel
Murth Mossel - Voors en tegens
De Dialoog, Ermelo
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Het Musiater, Zevenaar
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Horst, Venhorst
Piepschuim - Zo doen we dat hier
De KultuurKlup, Elst
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Chassé Theater, Breda
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Deventer Schouwburg, Deventer
Roué Verveer - Op het laatste moment
Capellenborg Theater, Wijhe
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Hege Fonnen, Lemmer
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
C.C. De Kinkel, Bemmel
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Orpheus, Apeldoorn
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
19:00
Trio Giphart / Chabot
Theater De Kolk, Assen
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Spant!, Bussum
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater De Molen, Beuningen
zondag 13 maart 2016
Alex Roeka - Voort!
Beauforthuis, Austerlitz
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Zaantheater, Zaandam
14:30
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Crown theater, Aalsmeer
20:00
Puur gelul
Gebr. De Nobel, Leiden
dinsdag 15 maart 2016
André Manuel - Het geval apart
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Intouchables
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Witte Theater, IJmuiden
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meerpaal, Dronten
woensdag 16 maart 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Cabarestafette
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Daniël Arends
Theater De Kolk, Assen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Musis, Arnhem
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:15
Intouchables
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jacquelien de Savornin Lohman
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Flint, Amersfoort