Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater De Omval
Diemen
19:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Spant!
Bussum
20:15
Singer Theater
Laren
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Zwaan
Uitgeest
De Weijer
Boxmeer
De Meenthe
Steenwijk
De Maaspoort
Venlo
De Kunstgreep
Oostzaan
23:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Crown theater
Aalsmeer
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Nesterlé
Nistelrode
C.C. Lokeren
Lokeren
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater De Molen
Beuningen
19:00
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater de Hasselbak
Eemnes
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Spant!
Bussum
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Almere
Almere
RAI Theater
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Het Musiater
Zevenaar
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De KultuurKlup
Elst
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Horst
Venhorst
De Hege Fonnen
Lemmer
De Dialoog
Ermelo
De Boodschap
Rijen
20:30
Chassé Theater
Breda
Capellenborg Theater
Wijhe
20:30
C.C. De Kinkel
Bemmel
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
14:30
DeLaMar
Amsterdam
Crown theater
Aalsmeer
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Meerpaal
Dronten
Zaantheater
Zaandam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
vrijdag 11 maart 2016
20:15
Debby Petter - Bed & Breakfast
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Cameretten Finalistentournee
Theater De Omval, Diemen
19:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Aan de Slinger, Houten
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Spant!, Bussum
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Singer Theater, Laren
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg de Lawei, Drachten
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Posttheater, Arnhem
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Het Klooster, Nuenen
20:30
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
De Zwaan, Uitgeest
Hans Aarsman - Zelf weten
De Weijer, Boxmeer
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meenthe, Steenwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Maaspoort, Venlo
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kunstgreep, Oostzaan
23:00
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
Cabaretteketet
Crown theater, Aalsmeer
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kasper van Kooten
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Lokeren, Lokeren
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 12 maart 2016
Kasper van Kooten
Zaantheater, Zaandam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Zaantheater, Zaandam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Cameretten Finalistentournee
Theater Ludens, Voorburg
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater De Molen, Beuningen
19:00
Trio Giphart / Chabot
Theater De Kolk, Assen
20:15
Anne Jan Toonstra
Theater de Hasselbak, Eemnes
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Aarsman - Zelf weten
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Spant!, Bussum
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg de Lawei, Drachten
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Almere, Almere
Cabarestafette
Schouwburg Almere, Almere
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
RAI Theater, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Posttheater, Arnhem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Orpheus, Apeldoorn
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Het Musiater, Zevenaar
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
Piepschuim - Zo doen we dat hier
De KultuurKlup, Elst
20:00
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Horst, Venhorst
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Hege Fonnen, Lemmer
Murth Mossel - Voors en tegens
De Dialoog, Ermelo
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
De Boodschap, Rijen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Chassé Theater, Breda
Roué Verveer - Op het laatste moment
Capellenborg Theater, Wijhe
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
C.C. De Kinkel, Bemmel
Ali B - Je Suis Ali
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Agnietenhof, Tiel
zondag 13 maart 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Zaantheater, Zaandam
20:00
Puur gelul
Gebr. De Nobel, Leiden
14:30
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Crown theater, Aalsmeer
Alex Roeka - Voort!
Beauforthuis, Austerlitz
dinsdag 15 maart 2016
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Witte Theater, IJmuiden
André Manuel - Het geval apart
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Intouchables
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meerpaal, Dronten
woensdag 16 maart 2016
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Zaantheater, Zaandam
Cabarestafette
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Hof 88, Almelo
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Intouchables
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Schalm, Veldhoven
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater De Omval, Diemen
Kasper van Kooten
Theater De Leest, Waalwijk