Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Leest
Waalwijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Het Klooster
Woerden
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Markant Uden
Uden
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Munttheater
Weert
Theater De Willem
Papendrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
Flint
Amersfoort
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
ATLAS Theater
Emmen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
De Reggehof
Goor
C.C. Ter Dilft
Bornem
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Zaantheater
Zaandam
Posttheater
Arnhem
20:30
C.C. De Kei
Reusel
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Weijer
Boxmeer
C.C. Stroud
Putten
20:15
van Beresteyn
Veendam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater PePijn
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Cultura
Ede
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater Walhalla
Rotterdam
Noorderkerk
Sneek
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Leidse Schouwburg
Leiden
Parktheater
Eindhoven
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Horst
Venhorst
De Molenberg
Delfzijl
Wesopa Weesp
Weesp
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
van Beresteyn
Veendam
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Blankenberge
Blankenberge
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
Leidse Schouwburg
Leiden
Schaffelaartheater
Barneveld
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
donderdag 05 april 2018
Karin Bloemen - Volle Bloei
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Molenberg, Delfzijl
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater Hof 88, Almelo
Jochen Otten - Troosten
Theater De Leest, Waalwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Het Klooster, Woerden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Scheldetheater, Terneuzen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
George van Houts - Kom Plot
Fransche School Culemborg, Culemborg
Fuad Hassen - Held
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Markant Uden, Uden
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Munttheater, Weert
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Willem, Papendrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Theater aan de Schie, Schiedam
Claudia de Breij - Nu
Flint, Amersfoort
20:15
Cameretten - Finalistentournee 2017
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts
ATLAS Theater, Emmen
vrijdag 06 april 2018
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Yentl & de Boer - Magie
De Reggehof, Goor
William Boeva - Reset
C.C. Ter Dilft, Bornem
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Zaantheater, Zaandam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Posttheater, Arnhem
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. De Kei, Reusel
Soundos - Niets te verliezen
De Meerpaal, Dronten
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Agora Theater Lelystad, Lelystad
René van Meurs - Ik beloof niks
De Weijer, Boxmeer
Pieter Derks - Spot
C.C. Stroud, Putten
20:15
Piepschuim
van Beresteyn, Veendam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater PePijn, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk
Wilminktheater, Enschede
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Storm, Winterswijk
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Volle Bloei
Flint, Amersfoort
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Johan Goossens - Vlam
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Joep Onderdelinden - OOIT
Cultura, Ede
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Aan de Slinger, Houten
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Maaspoort, Venlo
20:00
George van Houts - Kom Plot
Orpheus, Apeldoorn
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Walhalla, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Noorderkerk, Sneek
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Kolk, Assen
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater Zinin, Nijverdal
Daniël Arends - De Afterparty
Leidse Schouwburg, Leiden
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
De Horst, Venhorst
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Molenberg, Delfzijl
André Manuel - De Onzen
Wesopa Weesp, Weesp
Ali B - Koorts
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
zaterdag 07 april 2018
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
van Beresteyn, Veendam
William Boeva - Reset
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Meervaart, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
De Maaspoort, Venlo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
S.C.C. De Ruchte, Someren
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Kom, Nieuwegein
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Piepschuim
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
C.C Warenar, Wassenaar
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Den Herd, Bladel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Blankenberge, Blankenberge
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
George van Houts - Kom Plot
Leidse Schouwburg, Leiden
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schaffelaartheater, Barneveld
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch