Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Willem
Papendrecht
De Kunstgreep
Oostzaan
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Schouwburg Lochem
Lochem
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater Concordia
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
ATLAS Theater
Emmen
Diligentia
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
19:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Horst
Venhorst
20:15
van Beresteyn
Veendam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Noorderkerk
Sneek
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
C.C. De Kei
Reusel
C.C. Stroud
Putten
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
De Reggehof
Goor
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
De Meerpaal
Dronten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Weijer
Boxmeer
C.C. Ter Dilft
Bornem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Schuur
Zevenbergen
C.C. De Klameare
Workum
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
De Maaspoort
Venlo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
De Boodschap
Rijen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:30
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Spant!
Bussum
Chassé Theater
Breda
donderdag 05 april 2018
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Willem, Papendrecht
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Kunstgreep, Oostzaan
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Lochem, Lochem
Karin Bloemen - Volle Bloei
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Stefano Keizers - Erg heel
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Cameretten - Finalistentournee 2017
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Concordia, Enschede
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
ATLAS Theater, Emmen
Ali B - Koorts
ATLAS Theater, Emmen
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Molenberg, Delfzijl
19:30
George van Houts - Kom Plot
Fransche School Culemborg, Culemborg
Richard Groenendijk - Om alles
De Maagd, Bergen op Zoom
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Griffioen, Amstelveen
Claudia de Breij - Nu
Flint, Amersfoort
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater Hof 88, Almelo
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 06 april 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Zaantheater, Zaandam
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Storm, Winterswijk
André Manuel - De Onzen
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Maaspoort, Venlo
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
De Horst, Venhorst
20:15
Piepschuim
van Beresteyn, Veendam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Eva Crutzen - Opslaan Als
Noorderkerk, Sneek
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. De Kei, Reusel
Pieter Derks - Spot
C.C. Stroud, Putten
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Schouwburg Lochem, Lochem
Richard Groenendijk - Om alles
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - De Afterparty
Leidse Schouwburg, Leiden
Ali B - Koorts
De Harmonie, Leeuwarden
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Aan de Slinger, Houten
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Gooiland, Hilversum
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Yentl & de Boer - Magie
De Reggehof, Goor
Martijn Koning - Koning te rijk
Wilminktheater, Enschede
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
20:15
Joep Onderdelinden - OOIT
Cultura, Ede
Soundos - Niets te verliezen
De Meerpaal, Dronten
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bouwkunde, Deventer
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Diligentia, Den Haag
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Molenberg, Delfzijl
Johan Goossens - Vlam
Podium Hoge Woerd, De Meern
René van Meurs - Ik beloof niks
De Weijer, Boxmeer
William Boeva - Reset
C.C. Ter Dilft, Bornem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Kolk, Assen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Posttheater, Arnhem
20:00
George van Houts - Kom Plot
Orpheus, Apeldoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Flint, Amersfoort
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 07 april 2018
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Schuur, Zevenbergen
Cameretten - Finalistentournee 2017
C.C. De Klameare, Workum
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
C.C Warenar, Wassenaar
Stefano Keizers - Erg heel
De Maaspoort, Venlo
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Yentl & de Boer - Magie
van Beresteyn, Veendam
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
S.C.C. De Ruchte, Someren
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Walhalla, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Zuidplein, Rotterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
De Boodschap, Rijen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Kom, Nieuwegein
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:30
George van Houts - Kom Plot
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Piepschuim
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
William Boeva - Reset
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends - De Afterparty
ATLAS Theater, Emmen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Claudia de Breij - Nu
Spant!, Bussum
Emilio Guzman - Kom dan!
Chassé Theater, Breda