Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:00
Theater Kulturhus
Borne
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Dakota
Den Haag
20:00
AFAS Live
Amsterdam
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Speeldoos
Baarn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kleine Willem
Enschede
Figi Theater
Zeist
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Schuur
Haarlem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
ATLAS Theater
Emmen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Kampanje
Den Helder
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Meervaart
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Kom
Nieuwegein
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
00:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Odeon
Zwolle
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Zaantheater
Zaandam
Theater de Speeldoos
Baarn
Parktheater
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater aan de Schie
Schiedam
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Markant Uden
Uden
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
19:30
Patronaat
Haarlem
00:00
C.C. De Pas
Heesch
Flint
Amersfoort
20:30
Vorstin
Hilversum
Meervaart
Amsterdam
Cultuurschuur
Monster
Schouwburg Venray
Venray
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
zaterdag 23 maart 2019
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Thijs Kemperink - Bonje
Schaffelaartheater, Barneveld
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Kulturhus, Borne
Yentl en de Boer - Magie
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
zondag 24 maart 2019
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Cem Yilmaz
AFAS Live, Amsterdam
15:00
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Powl Ameerali
Meervaart, Amsterdam
maandag 25 maart 2019
20:15
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Meervaart, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Fresku - Voordat het te laat is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
dinsdag 26 maart 2019
19:00
Ahmed Sylla
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fresku - Voordat het te laat is
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Rotterdam, Rotterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Griffioen, Amstelveen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Speeldoos, Baarn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lieve Scheire - Live in Nerdland
De Kleine Willem, Enschede
Louise Korthals - Alles is er
Figi Theater, Zeist
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Leidse Schouwburg, Leiden
Rayen Panday - Fenomeen
Schuur, Haarlem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theaterhotel Almelo, Almelo
Thomas Acda - Motel
Parktheater, Eindhoven
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Maagd, Bergen op Zoom
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
ATLAS Theater, Emmen
woensdag 27 maart 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ali B - Koorts
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kampanje, Den Helder
Brigitte Kaandorp - Eh...
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Theater De Veste, Delft
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Eva Crutzen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Cpunt Theater, Hoofddorp
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Kom, Nieuwegein
Fresku - Voordat het te laat is
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Scheldetheater, Terneuzen
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Johan Goossens - Vlam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kiki Schippers - Waar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kommil Foo - Oogst
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Goudse Schouwburg, Gouda
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Schouwburg Odeon, Zwolle
Louise Korthals - Alles is er
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Mart Mossel Pauwer!
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater De Lievekamp, Oss
Najib Amhali - Waar was ik?
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Nathalie Baartman - Breek
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Patrick Laureij
Fulcotheater, IJsselstein
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Meenthe, Steenwijk
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Sounds Niets te verliezen
Zaantheater, Zaandam
Thomas Acda - Motel
Theater de Speeldoos, Baarn
Tineke Schouten - Highlights
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
ATLAS Theater, Emmen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Stoep, Spijkenisse
donderdag 28 maart 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Theater aan de Schie, Schiedam
Ali B - Koorts
Orpheus, Apeldoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Arie en Silvester - Wie?!
Markant Uden, Uden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Schalm, Veldhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kampanje, Den Helder
19:30
Cameretten - Finalistentournee
Patronaat, Haarlem
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Pas, Heesch
Claudia de Breij - Nu
Flint, Amersfoort
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Cultuurschuur, Monster
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Venray, Venray
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater De Leest, Waalwijk