CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -253
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 01 nov
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
zo 02 nov
14:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
di 04 nov
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Havezathe het Everloo
Rossum
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
wo 05 nov
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
't Bierhuys
Woerden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
do 06 nov
Lindenberg Theater
Nijmegen
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Ons theater
Bilthoven
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Club Move
Barneveld
vr 07 nov
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:00
De Boodschap
Rijen
20:00
Podium heino
Heino
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Bonte Wever
Assen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
1
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Koningshof
Maassluis

zaterdag 01 november 2014

20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Thijs van Domburg - De Wraak van de Koolmees Theater PePijn, Den Haag
20:30
Meervaart Studio Comedy Cafe | nieuw talent Meervaart, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2014 Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Lach het weg Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Lucky Fonz III Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen Theater Walhalla, Rotterdam

zondag 02 november 2014

14:00
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out) Schouwburg De Kring, Roosendaal
15:00
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Wilminktheater, Enschede
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht Theater de Kom, Nieuwegein

dinsdag 04 november 2014

20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent Theater De Veste, Delft
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ellen Dikker - Groene Vingers (try-out) Havezathe het Everloo, Rossum
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Theater Hof 88, Almelo
20:15
Ali B De Meerpaal, Dronten
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Lach het weg Theater PePijn, Den Haag

woensdag 05 november 2014

Daniël Arends - Carte Blanche Lindenberg Theater, Nijmegen
Jan Jaap van der Wal - Dystopia Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:00
Daniël Arends - Carte Blanche Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Het Klooster, Nuenen
20:00
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk Theater de Mythe, Goes
20:00
Max van den Burg - Amok Posttheater, Arnhem
20:00
Ashton Brothers - Treasures Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Comedy Inc. 't Bierhuys, Woerden
20:00
Najib Amhali Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Kasper van Kooten Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling) Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Lenette van Dongen - Roedel Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Ali B Munttheater, Weert
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Martijn Koning - Sint & Nieuw Zaantheater, Zaandam
20:30
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Lach het weg Theater PePijn, Den Haag
20:30
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn Junushoff Theater, Wageningen
20:30
De Jongens Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

donderdag 06 november 2014

Daniël Arends - Carte Blanche Lindenberg Theater, Nijmegen
Jan Jaap van der Wal - Dystopia C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 De Vorstin, Hilversum
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager Theater De Kolk, Assen
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent Parktheater, Eindhoven
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg! Ons theater, Bilthoven
20:00
Eva Crutzen - Bankzitten Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow De Kattendans, Bergeijk
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise) Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out) Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Najib Amhali Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Kasper van Kooten Het Musiater, Zevenaar
20:15
Lenette van Dongen - Roedel Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Ashton Brothers - Treasures De Maaspoort, Venlo
20:15
Ali B Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Martijn Koning - Sint & Nieuw Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling) TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Comedy Inc. Club Move, Barneveld

vrijdag 07 november 2014

20:00
André Manuel - Het Geval Apart Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Singer Theater, Laren
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Kulturhus Holten, Holten
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid Spant!, Bussum
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy Theater Achterom, Hilversum
20:00
Cameretten Rietveld Theater, Delft
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow De Boodschap, Rijen
20:00
Brokstukken - Heavy Balls Podium heino, Heino
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out) S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Max van den Burg - Amok S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars Theater PePijn, Den Haag
20:00
Najib Amhali Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Geessie / Hendurk / Mans / Mina / Tinus van 't Tuundorp De Bonte Wever, Assen
20:00
Ronald Snijders - One Man Show ECI Cultuurfabriek, Roermond
1
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Flint, Amersfoort
20:15
Thijs van Domburg - De Wraak van de Koolmees C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Lenette van Dongen - Roedel Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2014 Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Ashton Brothers - Treasures Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Vrouwen willen maar 1 ding Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Marjolijn van Kooten - In principe wel Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Kasper van Kooten Posttheater, Arnhem
20:30
Eric Koller - blijft thuis! Koningshof, Maassluis
Pagina -253