Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
RAI Theater
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
C.C. De Schakel
Waregem
Theater Ludens
Voorburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater Idea
Soest
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Kulturhus Holten
Holten
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater PePijn
Den Haag
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Posttheater
Arnhem
Het Postkantoor
Bovenkarspel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theaterpand Weesp
Weesp
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Pook
Oostknollendam
C.C. De Schakel
Waregem
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Maitland
Driebergen-Rijsenburg
Het Trefpunt
Warmond
De Molenberg
Delfzijl
Theater Bouwkunde
Deventer
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Flint
Amersfoort
C.C. De Werf
Aalst
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Hof in Salland
Raalte
Posttheater
Arnhem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. De Werf
Aalst
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Ludens
Voorburg
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Willem
Enschede
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Taverne
Bergen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Kursaal Oostende
Oostende
Theater de Stoep
Spijkenisse
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Jan van Besouw
Goirle
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bouwkunde
Deventer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
vrijdag 23 september 2016
Bill Bailey
RAI Theater, Amsterdam
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Maagd, Bergen op Zoom
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Schakel, Waregem
zaterdag 24 september 2016
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Ludens, Voorburg
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kunstgreep, Oostzaan
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Idea, Soest
20:30
Oldenosborn - #Life
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Mini & Maxi
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
C.C Warenar, Wassenaar
Lenette van Dongen - Tegenwind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kasper van Kooten - Bonte avond
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theaterpand Weesp, Weesp
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Cabarestafette
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
André Manuel - De Onzen
Pook, Oostknollendam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Schakel, Waregem
zondag 25 september 2016
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater aan de Schie, Schiedam
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater Maitland, Driebergen-Rijsenburg
De Partizanen - De Partizanen
Het Trefpunt, Warmond
maandag 26 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
De Molenberg, Delfzijl
Marc-Marie Huijbregts
Theater Bouwkunde, Deventer
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Lindenberg Theater, Nijmegen
dinsdag 27 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Harmonie, Leeuwarden
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Junushoff Theater, Wageningen
Marc-Marie Huijbregts
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Flint, Amersfoort
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werf, Aalst
woensdag 28 september 2016
Wilfried de Jong & Bruut!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
NUHR
Agnietenhof, Tiel
20:00
Mini & Maxi
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kasper van Kooten - Bonte avond
Theater De Veste, Delft
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Hof in Salland, Raalte
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Posttheater, Arnhem
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werf, Aalst
donderdag 29 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Stoep, Spijkenisse
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Spiegel, Zwolle
Ton Kas - JABROER
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Werftheater, Utrecht
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
NUHR
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kasper van Kooten - Bonte avond
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Idea, Soest
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bellevue, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Ludens, Voorburg
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Bert Visscher - Zelden Zoiets Gezien
Flint, Amersfoort
20:00
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Agnew - Unfinished Business
Kursaal Oostende, Oostende
vrijdag 30 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Stoep, Spijkenisse
Wilfried de Jong & Bruut!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
Jan van Besouw, Goirle
Ton Kas - JABROER
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Sneek, Sneek
20:00
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
NUHR
Schouwburg Het Park, Hoorn
Minou Bosua - Minoux
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Mini & Maxi
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Bouwkunde, Deventer
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam